Tıraş makinesi

Canlar diyorum ki sevgiliye bi tıraş makinesi alayım yazıktır çocuk 15 liralık makine kullanıyo :) Şöyle iyisinden saç sakal alsın da başka ne gibi özellikleri olması gerekiyor bilmiyorum? marka model tavsiye etseniz ya bana? ama piliiz çok pahalı olmasın ama dandik de olmasın anladınız siz onu :)

Philipslere bak. Kaliteli oluyorlar. Uzun süre dayanırlar.

  • once  (20.12.13 20:09:09)
www.hepsiburada.com
bu makineyi kullanıyorum. hediyeli olması ve ıslak kullanımı ucuz olması cabası

  • discopolice  (20.12.13 20:14:40)
bu iyi gider, sevindirik olurdum böyle birşey alınsa (git:www.mediamarkt.com.tr )

  • katamaramayan  (20.12.13 20:25:04)
hepinize çok teşekkür ederim. bunlar ucuz kaçar mı acaba? hani almışken az daha iyisini mi alsam? yani bi baktım da 400-500e kadar makine var :) şöyle 150lik falan var mıdır :D

  • damla cikolata  (20.12.13 20:33:20)
traş makinesi ne olmalı diye çok araştırdım.Philips de Braun da gözümden düştü.Hiç öyle alman markası filan diye güvenme.Hepsi piyasa malı olmuş yap,sat...

Benim için bir tek Panasonic var artık.Bu sitede traş makinesi-ve tıraş makinesi- diye aratıp cevaplara bir bak derim.

sinekkaydı traş yapan makine mi alacaksın,yoksa sakal için mi makine alacaksın buna karar ver önce derim.

sinekkaydı için Panasonic in ıslak kuru kullanılabilen bir modeli var galiba 100 küsür lira civarıydı Electro world ve teknosa da gördüm çok hoşuma gitti.Bir de mavi, küçük bi modeli var duşta kullanım için yapılmış da onu gözüm tutmadı pek.
  • AWD  (20.12.13 21:27:27 ~ 21:34:31)
her traşta yüzü kızaran hassas ciltli biriyse ıslak tıraş olmasına dikkat et.

  • r_u_h  (21.12.13 01:14:34)