lg g2 vs nexus 5

ilk defa smartphone alıcam. yurtdışından nexus 5'i 350 euro, yani 1000 tl'ye alabiliyorum. pasaportla beraber 1100 tl olacak. öte yandan n11'de lg g2 fiyatı 1300 tl imiş. birkaç ay sonra dönüp onu da alabilirim. ben bu işlerden hiç anlamıyorum cidden. ne yapsam doğru olur bir tavsiye verebilecek olan var mı?

telefonla çok fazla haşır neşir değil günlük işler için kullanacaksanız g2 alın. nexus 5'in şarj durumu çok kötü.

  • giderbey  (20.12.13 14:18:55)
ikisi arasında oo uçurum yok. n5'in görünümü cok daha güzel ama şarjı bildiğin smartphone şarjı. öbür yandan g2'nin bataryası koccaman, 2 gün gidiyor nerdeyse utanmaz. kendi kriterlerini belirle, ona göre seç birini.

  • hjarteblod  (20.12.13 14:19:19)
valla ben de şu sıralar bakıyorum. araştırmalarım bana lg g2'nin piyasanın en iyi telefonlarından biri olduğunu söylüyor. bence pişman olunmayacak bir telefon. onu alın...

ben telefona o kadar para vermek istemediğimden muhtemelen samsung s3 mini alacağım :)
  • anti-kahraman  (20.12.13 14:36:33 ~ 14:42:38)