[]

site yaratma

merhabalar sevgili internet kurtları ocağınıza düştüm şöyleki;

bir site yapmam gerekiyor yani google sites gibi fakat onu da yapamıyorum hakikaten özürlüyüm bu konularda , nasıl yaparım ne derim hiç bilmiyorum bedava nasıl site yapılır ananeye anlatır gibi lütfen...

birde içini döşiycem foto filan.
teşekkürler.

not : sadece ödev için göstermelik olacak yani

 
kimse oturup sifirdan bes dakikada bir sey ogretemeyecegi icin en iyisi template'ler bulup onlar uzerinde oynama yap.
ornegin oswd.org adresinden indirebilecegin template'leri dreamweaver gibi gelismis bir editor ile rahatca editleyebilirsin.

  • sourlemonade  (01.05.09 23:33:29) 
blogger, tumblr gibi sadece theme yükleyerek değiştirebileceğin siteleri dene.


  • turkish tekila  (02.05.09 03:18:25) 
dreamweaver'ın ücretsiz ya da deneme sürümlerinden birini kur. powerpoint sunusu hazırlıyomuş kadar kolay web sitesi hazırlayabilirsin.

illa kod bilmene (ya da markup language ,script vs) gerek yok..
  • cacikolmaz  (02.05.09 14:27:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.