Sözlük veya Duyuru zirvelerine katılmama sebebiniz ?

Yalnızlıktan öldüğünü söyleyenler de dahil neden katılmıyorsunuz ? Sözlükten ziyade çoğunluğun birbirine aşina olduğu duyuruyu baz alarak cevaplayalım.

kalabalık ortamlarda kaybolurum. o yüzden birbirini hiç tanımayan 20 kişinin bir araya geldiği ortamlara girmek istemiyorum. duyuruda tanışıp akşam gidip evinde kaldığım insan bile oldu, bire birde pek kötü sayılmam ama zirve mirve olunca sikseler gitmiyorum.

  • der meister  (20.12.13 07:49:58)
der meister +1

duyurudan tanıştığım biriyle sevgili olmuşluğum var ama zirve mirve boş işler. bir defa katıldım. bir daha asla.
  • sifirin altinda  (20.12.13 08:09:32)
Alkol tüketmiyorum. Zirveler de genelde içme üzerine kurulu. Bir de yaş ortalaması çok düşük.

  • arnold schwarzeneger  (20.12.13 08:19:24)
2000 - 2005 arası 5 sene ankarada bütün zirvelere gittim ve hatta bir ton zirve düzenledim.

E artık yaş kemale erdi, iş güç sahibi adam olduk.
Eğlence anlayışım değişti, artık barlarda sokaklarda tepişmek yerine, daha oturma tabanlı eğlence anlayışlarım var.

Yaşında güzeldi herşey, bitti gitti.
  • cruseo  (20.12.13 08:26:34)
duyuru için konuşayım..yaş ort çok düştü. gidipte 18-19'lukların ergen muhabbetlerini ateşli hayat atarlanmalarını dinlemek istemiyorum.

  • dedim dedim de kime dedim  (20.12.13 08:29:42)
karı yok hiç.

  • baldur  (20.12.13 08:35:51)
taksimde falan yapılıyor olmaları ve benim tuzlada çalışıyor/yaşıyor olmam. tuzladan taksim ne kadar sürüyo biliyo musunuz lan :/

  • john lee hooker  (20.12.13 08:36:59)
zirve mi oluyor?
1 senedir hiç duymadım yahu festival dışında etkinlik.

  • teoridefeminist pratiktegeysa  (20.12.13 08:43:20)
yaş ortalaması +1.

30 yaş zirvesi mi yapsak? epey varız heralde. 18'lik adama "sen gelme ulan ayı" diyecek halimiz yok tabi de ağırlık merkezi biraz değişmiş olur.
  • kül  (20.12.13 09:07:17)
hakıkaten hangi zirveler yapılıyor ki zaten? Zirve kültürümüz kalmadı canım kardeşim. Onlar hep eskidendi ve hakıkaten gidiliyordu. Şimdi ufak, herkesin birbirini tanıdığı 10 kişilik zirvelere de kusura bakmasınlar dışardan kimse gitmez.

yaş festivali dışında 50-100 kişilik zirve hiç olmadı neredeyse 2 3 senedir. Eskide sourberry'ydi, falandı feşmekandı derken bir ton zirve düzenleniyordu.
  • nezaretten taharet  (20.12.13 09:15:14)
Her açıdan, hayal kırıklığına uğramamak ve uğratmamak için.

Oh yeah!
  • devilred  (20.12.13 09:32:19)
30 + zirve olsa duyuru için ben gelirim.

  • Nocturne  (20.12.13 09:54:36)
yeni insanlarla tanismaktan hoslanmiyorum pek.

  • jeanne hebuterne  (20.12.13 10:35:46)
30+ yaş duyuru zirvesi güzel olur. Gelirim valla.

  • old possum  (20.12.13 11:05:13)
2005-2010 arası düzinelerce zirveye, toplantıya, sözlük aktivitesine katıldım. Yüzlerce insanla tanıştım. Sonuç olarak bu iş benim için doyum noktasına ulaştı ve hatta kusma noktasına da geldi. Bazı şeyler zamanında güzel gibi. Yine de duyuruda aklı başında insanların katılacağı bir şeyler olsa bi düşünebilirdim sanırım.

  • pandispanya  (20.12.13 11:43:17)
Uzak

  • cecilia  (20.12.13 12:00:15)
gereği yok, birinin yazdıklarıyla var olması yetiyor şahsen.

  • machine head  (20.12.13 14:38:45)