[]

Firin Temizleme Spreyini Bagaja Versem..

selam,
300ml'lik hic acilmamis, kullanilmamis firin temizleme spreyini (kopugumsu) ucakta bavula koyup bagaja versem sorun cikar mi?

bi de aklima gelmisken soriim. diyelim xrayden falan sorun cikarabilecek bisey gorduler. onu hic haber vermeden bagaji acip aliyorlar mi?

 
çıkmaz, almanya'dan bize gelip dururdu.
Bagajı habersiz açabilirler, bavul alma kısmında streçle kaplı üzerinde security bantı olan bavullar açılıp incelenmiş bavullardır mesela. Ama içki şişesi, fırın spreyi ya da benzeri şeyler için açmazlar, merak etmeyin.

  • whoosie  (19.12.13 22:40:03 ~ 22:51:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.