acil sivilce yardımı

çok sevgili arkadaşlar evet acil bir sivilce sorunum var.
şuan itibariyle çenemde bir sivilce çıkmak üzere acıyo,şişti,kırmızı ve baş vermedi.
ve daha vahim olanıysa yarın uzun zamandır görmediğim sevgilimin yanına gidicem.
şu durumda bu sivilceyi düzelticek bişey var mıdır.pudra fondoten fln kullanan bi tipte değilimki öyle kapatıyım.sönsün istiyorum yarın öğlene kadar

kara merhem diye birşey vardı eczanede satılan o hallediyomuş.

  • kobrettii  (01.05.09 21:06:23)
kaç yaşındasınız?

  • blackdog  (01.05.09 21:06:44)
23 ve söyliyimki normalde hiç sivilce sorunum yoktur

  • i like dance and i like romance  (01.05.09 21:07:59)
bu buluşmada sevgiliniz size 1000 üzerinden puan mı verecek ki bu kadar endişeleniyorsunuz? rahatlayın üzmeyin kendinizi. sivilce iyileşince geçer ama özgüveninizde taşıyabileceğiniz yaralar geçmez.

sevin kendinizi.
  • blackdog  (01.05.09 21:12:30)
sivilce değil akne sanırım o.bekleyin kendi inerse iner.oynamayın.

  • szqnn  (01.05.09 21:26:48)
haydaaa ne alakası var yahu özgüvenle, gayet normal bi istek bence.

cleoksin t filan iyi derler ama ben pek bi hayrını görmedim. rahatsız oluyorsanız fondöten filan bulun konu koşudan, kardeşten filan. :) merhem vs yarına kadar geçirmeyebilir.
  • denizin kulleri  (01.05.09 21:31:39 ~ 21:32:58)
cleocin t değil en kralı olsa bir günde indirmez onu.deneyimlerime dayanarak söylüyorum.piyasadaki bir çok akne ilacını kullandım.

  • szqnn  (01.05.09 21:33:45)
limon sürün, kurutur

  • frtsglm  (01.05.09 21:38:11)
yahu hakkaten özgüvenle ne alakası var anlamadım arkadaşım ama bunu senin kendinle ilgili özgüven sorunlarına verip diğer arkadaşlarada teşekkürlerimi sunuyorum

  • i like dance and i like romance  (01.05.09 21:45:07)
diş macununun sivilceleri kuruttuğuna dair bir şeyler okumuştum isterseniz bir deneyin.

  • zirvelerin ozgurlugu  (01.05.09 22:01:51)
özgüvenle alakasını anlamamış olmanızı "de"leri ayrı yazmayışınıza, noktalama işaretlerinden sonra boşluk bırakmayışınıza, özetle ecazet içerisindeki türkçe bilginize bağlıyorum.

ayrıca ben sizin arkadaşınız değilim.
  • blackdog  (01.05.09 22:04:44)
Arkadaş şunu demek istedi sanırım: "uzun zamandır görmediğiniz sevgiliniz çenenizdeki sivilceyi görmeyecektir"

  • 44  (01.05.09 22:05:21)
temiz bir bezi sıcak suyla ıslayıp sivilceye bastırın soğuyana kadar. biraz arayla birkaç defa yapın. en azından büyümesini önlüyor bende.

  • handgrenade  (01.05.09 22:09:09)
naparsanız yapın o sivilce kırmızılasacaktır ve daha beter bigorunum alacaktır.
ha sevgilinizde sizi sivilcenizle sevsin canım ..coktandur goruşmuyomuşsunuz yani aa bak senin cenende sivilce cıkmış bidaha gorusmeyelimmi diyecek allayiseniz..
ha bide kapatıcı deneyin eger varsa madem fondoten kullanmıyosunuz..
  • voodoo 007  (01.05.09 22:24:26 ~ 22:29:29)
sivilcelerinizden önce size yardımcı olmaya çalışan insanlara karşı olan üslubunuz üzerine çalışın bence. sivilceler bugün durur, yarın geçer.

  • tahsin sutcuoglu  (01.05.09 22:34:36 ~ 22:36:03)
@blackdog neden saldırma halindesin anlamadım ama peki öyle olsun cevap vererek çirkinleşmek istemiyorum
@44 evet haklısın sanırım öyle demek istedi ama üslubü pek hoş değildi bana göre
@tahsin sütçüoğlu önceden yazdığım mesajı okursan yardım edenlere teşekkür ettiğimi yazdım teşekkür etmek kötü bir üslupsa düzeltebileceğimi pek sanmıyorum

sonuç olarak birşey danıştım yardım edenler oldu ki onlara tekrardan teşekkür ederim.gereksiz tartışmaların olmasınıda istemiyorum daha fazla.sağolun
  • i like dance and i like romance  (01.05.09 23:10:05)
Amway' in Artistry Blemish Control diye bi ürünü var onu da deneyebilirsiniz. Ben de var bi arkadaşım almış bana ama ben öyle arada tek tük çıkan sivilceleri çok da takmadığımdan pek denemedim...

  • selimse  (02.05.09 01:54:06)