Uydunet Maximum Eğlence

ttnet kullanıyorum sürekli kopmalar vede yavaşlık söz konusu.uydunete geçmeyi düşünüyorum. www.turksatkablo.com.tr şu pakete geçicem ama bir kaç sorum var.modemi onlar veriyor docsis 3.0 ve docsis 2.0 diye modemleri var.ben istediğimi seçebiliyomuyum yoksa onlar ellerinde ne varsa onu mu gönderiyolar ? birde uydunet nasıldır kopma vede hız problemleri varmı bunlarda da ? izmir narlıderede oturuyorum bu arada

docsis 3.0 10 mbit üstü için gerekli galiba. 3.0 verirler muhtemelen.

  • passion rules the game  (19.12.13 17:21:27)
ellerinde ne varsa onu veriyorlar ama sıkıntı olmaz hız konusunda. 3.0 dır muhtemelen verdikleri çünkü ellerinde modem kalmamıştı en son hepsi yeni geldi.
uydunet bölge bölge çok farklı bir olay istanbul kadıköy'de mükemmel mesela ama bölgenizde kullananlara sormak lazım.

  • ozdek  (19.12.13 17:47:30)
peki bu turksat ptt ye falan mı bağlı ? şu yüzden soruyorum dibimizde ptt var,santralleride ordaysa hız yüksek olur diye bi düz mantıkta bulunuyorum ama ?

  • estalus  (19.12.13 17:50:22)
ptt ile alakasız. santral değil de yakınlarda türksat kutusu varsa iyidir. hız pek etkilenmiyor diye biliyorum uzaklıktan.

  • passion rules the game  (19.12.13 17:58:11)
anladım umarım pişman olmam.

  • estalus  (19.12.13 22:10:40)