şampiyonlar ligi kura çekimleri

ahmet çakar chealsea çıkacak demiş.
nerden biliyor bu adam? hile var mı bu kura olayında?

Bülent korkmaz' da çeksi dedi, bende çelsi dedim..

  • eyyor  (18.12.13 12:57:58)
gecen sene de onceden belli olduguna dair gorseller vardi, olabilir.

  • medievalman  (18.12.13 13:21:46)
hile olabilir ama bu hileyi bilip çekilecek takımı önceden tahmin edecek kişi ahmet çakar olamaz. emin olun. herif kuyuya bir taş sallıyor, tutunca siz de "ooo" diyorsunuz. bu adamın sözüne güven olsaydı bikinili fotoğrafını görürdük. atıp tutan bir adam işte. chelsea çıkmasaydı kimse "aaa bak ahmet çakar bilemedi" falan demeyecekti. bu kadar. :)

  • lamira  (18.12.13 13:41:51)
twitter.com böyle de bi şey var ki hile ihtimalerini kuvvetlendiriyor. Kuralardan 24 saat önce tüm kuralar aynı çıktı.

  • Arya10  (18.12.13 13:44:36)
ahmet çakar için lamira +1 chelsea çıkmasaydı kimse aa öyle dedi çıkmadı demeyecekti. attı ve tuttu.
arya10 ise zaten kuralardan önce bütün olasılıklar tweet atılıyor kura çekildiği an yanlışlar siliniyor doğrular kalıyor. o hesabın takipçisi falan da yok tabi önceden. biraz çakal olun ya.

  • xenophobe  (18.12.13 16:39:46)