İnternetten Şarkı Dinlemek

Merhaba 1 Mays mağdurları,
1 mayısada çalışan işçiler olarak şöyle internetten kendi listemizi yapıp şarkılar dinleyip coşabileceğimiz halaylar çekebileceğimiz bir site var mıdır sormak istedim. kendi listemizi yapabilmemiz en önemli kısmı oluşturmaktadır tabii, ha birde ücretsiz olsun lastfm de 3 euro istiyor emperyalist kuvvetler:P:)

www.grooveshark.com

  • kurukafa  (01.05.09 09:45:12)
ah birde türkçe şarkıların yoğunlukta bulunabileceği bir site olsa şukela olur.

  • bir zamanlar cocuktum  (01.05.09 11:53:27)
malesef turkiyede boyle konseptte bir sitenin ucretsiz ve dolayisiyla anlasmasiz hizmet vermesi durumunda isik hizinda kapatilacagini dusunuyorum. malum, buyuk yatirim istiyor...

  • kurukafa  (01.05.09 12:54:39)
www.fizy.com

  • partizan  (01.05.09 12:54:52)
fizy dede kendimize ait bi liste yapma şansı yok her pparçadan sonra gi gel yeni bir parça ismi yaz zor oluyor, çok mu şey istiyorum?:)

@kurukafa aslında böyle bir sitenin reklam gelirleri ile kara bile geçebileceğini düşünüyorum ben, olmadı böyle bir site kurup zengin olayım:)
  • bir zamanlar cocuktum  (01.05.09 13:11:41)
bir zamanlar cocuktum, mesele reklam degil, yasal olmamasi.

  • kurukafa  (01.05.09 13:44:11)
soundklan.com olabilir

  • gsgsgsgsgsgsgsgs  (01.05.09 15:12:13)
www.playlist.com tam olarak aradığın sey bu..

  • maxpainn  (01.05.09 23:01:57)
ttnet kullanıcısıysan, ttnet müzik faydalı olabilir.

  • dokunmatik ekran  (02.05.09 01:38:58)