[]

3 saatlik ucusta yiyecek tasimak

selam,
3 saatlik ucus icin bavula biraz cikolata, peynir koysam bir sey olur mu? bozulma falan? bagaja vermelik olcak.

edit: gerci yolda gecen sureyi de katinca 5 saat diyelim biz ona.

 
gidilecek ülke kabul ediyorsa eğer o götürdüklerini ve koku yapmayacak gibi ise bir şey olmaz.


  • peseve  (16.12.13 19:30:31) 
Bence hiçbişey olmaz. Zaten bagaj kısmı soğuk kaldığı için uçakta peynirin bozulma ihtimali de olmaz.


  • jpsartre  (16.12.13 19:31:35) 
Çikolata bozulmaz da peynir tipine ve gidilen yere göre değişir. Sıcak bir yerlere gidiyorsanız ve havaalanı da gidilecek yere uzaksa, uçaktan indikten sonra bozulabilir. Çökelek bozulur, kaşar bozulmaz. Bu skalada karar vermek gerek. Yoksa uçağın bagajı zaten buz gibi.


  • aychovsky  (16.12.13 19:32:02 ~ 19:32:33) 
izmir*new york arası salça/tulum/kaşar taşımış bir insan olarak konuşmak gerekirse bozulma olmuyor problem yok. ama tabii çikolatalar sıcaktan eriyebilir o da uçakta değil havalimanına gidip gelme aşamasında olur olursa.


  • terlikli cita  (16.12.13 21:58:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.