İşletme vs genetik

Yurtdışına çıkmak istemiyorsunuz. Elinizde iki seçenek var bilkent işletme ve bilkent genetik. Sayısal geçmişini var sözel derslerde de başarılısınız. Tam burslu giriyorsunuz ikisine de. Hangisini seçersiniz? Bilkent işletme mi bilkent genetik mi? Sebepleriyle yazarsanız sevinirim. Elimizde sadece bu iki seçenek var başka yok.

genetiğin ilk iki seneki fiziği, kimyayı, istatistiği saymazsak sayısalla da sözelle de alakası yok gerçekten bu alana ilginiz yoksa boşa okumayın hem alakasız insana okuması zor hem ne yapacaksınız okuyunca?
bu ikisi arasından seçim yapan insana işletme okuyun derdim.
bilkent genetiğin ilk 500den olmayanı almadığı zamanlarda bu bölümü okumuş kişiyim :D
  • niye ama  (16.12.13 15:57:46)
Isletme beni hic sarmayacak bir bolum olurdu herhalde ama soyle bir sey var, madem yurtdisina cikmamaya kararliyim, neden genetik okuyorum?

  • fortisvita  (16.12.13 16:03:19)
mazosist degilsem isletme. yurtdisina cikmak istemiyormusum ne yapacagim genetigi?

  • babamasoliimbananickaldirsin  (16.12.13 16:12:16)
genetik tabii ki. çünkü manyağım.

  • namus ninjası  (16.12.13 16:15:37)
gerizekalı olduğum için genetiği seçerdim. belki buna bir çare bulurdum.

  • ermanen  (16.12.13 16:23:14)
işletme tabiki.

  • geberix  (16.12.13 19:31:32)