Ankara - Ön Çapraz Bağ Ameliyatı - Hastane/Doktor Tavsiyesi

Selamlar,

Vakti zamanında açtığım başlıkta da anlattığım (www.eksiduyuru.com) olay, malesef ön çapraz bağımın koptuğunu öğrenmemle sonuçlandı. 3 doktorla görüştüm üçü de ameliyat dedi, başka bir yol kalmadı gibi geriye.

Sorum da bununla alakalı haliyle, bu konuda "şu çok iyidir abi" diyebileceğiniz Ankara'da bu ameliyatı yapan kişi/kurumlar var mıdır? Başka kanallardan da aramaya devam ediyorum, buradan da fikir almak istedim.

Şimdiden teşekkürler.

Ankara Atatürk Araştırma Hastanesi, Prof. Dr. Murat Bozkurt, Kardeşimin çapraz bağ artı menisküs ameliyatlarını yaptı, çok iyi ve tanınmış bir doktordur. Eğer randevu alabilirseniz kesinlikle ona gidin.

  • elikası  (16.12.13 12:53:13)
3 sene evvel ayak bileği yan bağlarından ameliyat oldum. ameliyat başarılı geçti ve o zamandan beri herhangi bir sıkıntı yaşamadım, çatır çatır spor yapmaya devam. Güven Hastanesi doktorlarından Ali Öznur, alanında cidden uzman, ben kurum anlaşması nedeniyle cüzi bir ücret ödemiştim. normalde yüksektir ücretler muhtemelen. size de yüksek gelirse, devlet hastanelerinde de iyi ortopedi uzmanları olduğunu duymuştum, ama isim bilmiyorum.

  • candanag  (16.12.13 13:46:36 ~ 13:46:55)