sıkıldım

hem de çok fena. gerçekleştiremediğim hayallerim, yapmak istediklerim var çok fazla. ama olmuyor. resim kursu, kpss kursu, kitap, ekşi duyuru. bu ne be. acayip sıkıcı bir hayat. siz napıyorsunuz?

yarın ders var, iş var, evde dursaydım keşke.

  • passion rules the game  (15.12.13 21:55:08)
oyalanıyoruz.

  • kislar gecmez beresiz  (15.12.13 21:55:22)
hasta hasta deli gibi ders çalışıyorum bi boka yarıyo mu yok ama yine de çalışıyorum inek olduk anasını satayım

  • yazmamaya yemin eden adam  (15.12.13 21:59:11)
her gece bu saatlerde bir film izliyorum. günün filmi,catch me if you can.

  • sistem enkazı  (15.12.13 22:01:32)
ev is yatak
yatak is ev
ev is yatak
yatak is seks ev
ev is yatak
yatak is ev
yatak butun gun..

7 gun boyle geciyor..keske hafa 8 gun olsa
  • pisuvardandumancikartanadam  (15.12.13 22:03:32)
benzer bir duyuruyu ben de açacaktım. hayallerim var ama yapacak zamanım ve param aynı anda hiç olmayacak diye korkuyorum. yarın sabah da iş var leş gibi, ahh.

  • kronik  (15.12.13 22:04:01)
Ben de sıkılıyorum, duyuru sahibiyle aynı sebepler.

  • faith no more  (15.12.13 22:04:34)
duyurularına bakıyorum, seninle konuşuyorum ;)

  • GibsonRules  (15.12.13 22:06:13 ~ 22:06:34)
yapmak istediklerim var, henüz gerçekleşmedi, yaşım aldı başını gidiyor, tutmuyorum, kabullendim öyle yürüyorum yolda, fazla düşünmek iyi değildir, gereken çabayı göster, olmuyorsa "denedim olmadı" de geç, ya da samuel beckett abimizin dediği gibi ; "ever tried, ever failed, no matter, try again, fail again, fail better"

  • devorgilla the gunslinger  (15.12.13 22:09:09)
aaynı

  • ne zaman gitti tren  (15.12.13 22:11:01)
birkaç saat önce birilerine "aydın kadını çekemiyorsunuz" falan diye kızıyordun diye hatırlıyorum. bu kadar aydın bir kadının "olmuyor, sıkılıyorum, bir şey yapamıyorum, hayat sıkıcı" diye ağlaması garip geldi.

  • der meister  (15.12.13 22:11:28)
der meister,evet öyle söyledim, tamamen kıllığına. kendimi hiçbir zaman yüksekte görmedim.

  • rock n roll  (15.12.13 22:12:39)
hayatın rutinliğini kabullenmeye çalışıyorum, yoksa hayat boyu mutsuz olacağım gibi.

  • inawen  (15.12.13 22:13:12)
@rock n roll hanım siz @der meister'e bakmayın. ben de sizin gibi aydın bir beyim.

  • ne zaman gitti tren  (15.12.13 22:16:51)
yarın ders var tüm gün,ders sonrası 3 tane şöyle en ağırından ödevlerim var.
ingilizce istiyorum ama istemekle kalıyorum.
ingilizce kursu araştıracağım da gideceğim.işaret dili için eğitim bulacağım da gideceğim.bi sürü şey yazarım böyle ama icraat yok.

işte tam da bunun sıkkınlığıyla birlikte yazı inceliyordum.
  • uzunuzunilgi  (15.12.13 22:17:10)
neden olmuyor rockn roll, neden?

  • akare  (16.12.13 01:08:30)
sıkılcak kadar zaman bulanlara acayip kıl oluyorum

  • blossom  (16.12.13 01:45:40)