Beni nasıl biliyorsunuz dostlar?

Ne dersiniz benim hakkımda? Ben çoğunuzu çok seviom.

Ek 1: Ya arkadaşlar 6 senedir duyurudayım. Bu nickimle de çok sordum, cevapladım. Şu duyuruyu açana kadar hiçbiriniz de farkıma varmadınız. Olsun ben yine de çoğunuzu seviom.

Ek 2: Bu tahminen 3 ya da 4. nickim. Ben çoğunuzu tanırdım eskiden lan. Son 1 senedir isimsiz, tanımadığım bi çok insan oldu burada. Eskiler güzeldi ya.

Ek 3: Hahaha, işte esas oğlan da geldi :) Comptrol hep bu cevabı vermeni bekledim. Hayır, seni hiç sevmedim. Ama sağol.

Ek 4: Cevap veren herkese tikler gelio gençler. O Britanyanın köpeği olan arkadaşa bile verdim yane :) djkshadkashd

Ek 5: Body building diye diye kafamızı siken çocuk da geldi. Ulan senin yüzünden nefret etmiştim bi ara duyurudan be.

bizde seni seviyoruz.

  • basond  (15.12.13 19:50:27)
iyisin.bugün bu moda mı? bende mi sorsam acaba?

  • rock n roll  (15.12.13 19:50:30)
seviyorum, muhabbetin güzel

  • GibsonRules  (15.12.13 19:52:00)
ilk kez dikkat ettim nickine

  • exlibris  (15.12.13 19:52:59)
ilk kez gördüm +1. bizi de çok seviyormuşsun. kedi canlısın.

  • kislar gecmez beresiz  (15.12.13 19:53:56)
tr.wikipedia.org yu anımsattı nickin :) yeni farkettim. iyisindir mutlaka.

  • later  (15.12.13 19:55:12)
Tanimam etmem ama bunu sorduguna gore ozguveni eksik birisin.

  • comptrol  (15.12.13 19:58:49)
attention attention! whore everybody.

edit: napalım kardeş, ancak burada bu şekilde egomuzu tatmin edebiliyoruz. dışarısı çok çetin, çok acımasız, you know what i mean?
  • [silinmiş]  (15.12.13 20:04:36 ~ 20:17:26)
Su vakte kadar nickin dikkatimi cekmemisti,eski duyurularina baktim da cemaat abisine benzeme sorununu cozdun mu?

  • sealth  (15.12.13 20:07:21)
değişik bi tik verme anlayışın var.
ama iyisin yine de :)
(ben de nedense bu tiklere takar oldum bu ara, takmasam iyi olacak :P)
  • neyleyim  (15.12.13 20:08:47)
Bu da yeni moda oldu ellaam. hoşlanmiyorum bunu yapanlardan. kusura bakma.

  • syangela  (15.12.13 20:15:02)
bilmiyorum :(

  • devilred  (15.12.13 20:15:23)
gözden kaçmışın, ben de tanımadım şimdi seni. burada nispeten eski sayılırım bu hesap bilmem kaçıncı hesabım. bu soruna cevap yazıp benim tanıdığım hatırımda kalan iki kişi var zaten. burası öyle bi yer ki uyuz olduğun adama 3 gün sonra tavsiye verebiliyorsun farkına varmadan. herkes birbirine benziyor bi yerden sonra. agent smith gelmiş ele geçirmiş sanki.

  • namus ninjası  (15.12.13 20:16:56)
benim anlamadığım siz kimsiniz olm?

  • baldur  (15.12.13 20:19:03)
arkadaş bi şeyi de tadında bırakın dişimi kırıcam ya.

  • xenophobe  (15.12.13 20:21:41)
lan aslında hepinizi gözüm bi yerden ısırıyor ama hanginiz hanginizdiniz çıkaramıyorum. (teodor bunu bari tikleme yav)

  • namus ninjası  (15.12.13 20:28:21)
"sen şişirilmiş bir balonsun john ve yarın o lanet olası şova çıkmazsan o kadar çabuk patlayacaksın ki neleri kaybettiğini gözden geçiremeyeceksin bile."

  • paddle steamer  (15.12.13 20:31:29)
Beni sevmedin mi? Dur simdi benim hakkimda ne dusunuyorsunuz duyurusu acayim da gor, herkes bena hayran akillim !

  • comptrol  (15.12.13 20:37:12)
nickin tanıdık geliyor ama buradan mı, başka yerden mi onu bile bilemedim :)
genelde sorularda ya da cevaplarda nicke bakmadığımdan senin hakkında da birşey hatırlayamıyorum... :(

sen beni tanıyor musun? :D
  • ucan spagetticanavari  (15.12.13 20:40:33)