xbox 360 cılara soru

çok yakın bi arkadaşım xbox almış netten 2. el 250gb lık slim model. adam demiş hem cd üzerinden hem de kendi harddiski üzerinden oyun oynayabiliyosunuz kopya olarak demiş buna. Biz de hiç anlamıyoruz jtag ne fw ne? Aldığı adam da gta5 i kopya olarak oynadığını söylemiş. merak ettiğimiz eksternal hdd nin içine oyun atsak arkadaş oynayabilir mi? teşekkürler

FW Xbox'ların DVD'lerini bilgisayara bağlayıp yaptıkları bir işlem, bu sayede korsan oyun oynayabiliyorsun.
JTAG ise XBOX'ın HDD'sine yapılan bir işlem, o sayede hard diskten korsan oyun oynayabiliyorsun.

  • brillant comme une larme  (14.12.13 20:46:43)
imkanı varsa xkey taktırsın, böylece online oyun da oynayabilir. FW ise sıkıntılı artık, bazı oyunlar çalışmıyor o şekilde

  • beholderrulez  (14.12.13 21:06:24)