futbol seven ve ingilizce bilen arkadaşlar (amme hizmeti)

emek ege bi fotograf paylaşmış, eğer merakınız varsa hem okursunuz hem çevirirsiniz bize de amme hizmeti olur.

twitter.com

bunun çevrilmişi vardı zaten google'da arat bulursun.

örnek www.haberartiturk.com
  • amrascalafalas  (14.12.13 14:56:22)
Bunun aksine Terim, musluk suyu ve ince kivamli etsuyundan olusan bi diyete devam etti. (bu herneyse, Galliani'nin hislerine/duyuslarina tahammul edilmez bisiymis. o bisiy affront. ne demek bilmiyom). Baska bisiy daha vardi: Terim "Buyuk Birader" hastasiydi. (bagimlilik derecesinde seviyodu kimin bisiy). Buyuk Birader'den ne kastediliyo bilmiyom. Abi mi diyo, George Orwell'in 1984'undeki Big Brother is watching you'ya bi gonderme mi diyo. Heralde onu diyo.) Bu yuzden cogunlukla, oglen yemegini bitirmesi icin, Guilliani'yi yalniz birakir ve odasina, TV'nin onundeki yalniz basina gecirdigi kendi ozel dunyasina geri kacardi. "Ev"deki insanlarin seks yapip yapmadigini gormek istiyodu. (Ev'den ne kastediliyosa artik.) Seks yaptilar, (as it happened ile ne demek istemis tam olarak annamadim. Kaavalti etmedik hocam daa! Aci bize) sonra Milan soktu buna! (Kazikladi filan kimin bisiy). Sozlesmeyi imzaliyokene, muhtemel bi riski onlemek icin, sag elimi havaya kaldirdim ve sol elimi kalbimin uzerine koydum: AC Milan'i herseyden ve Big Brother'in butun artizlerinden ustun tutacagima yemin ederim. Cross my heart ne demek bilmiyom, bakmaya usendim. Bilen biri vardir burda.

Big Brother bi dizi mi acaba?

bibip: ustteki cevabi simdi gordum. BBG imis big brother. Ev'de seks yapilip yapilmadigini merak etmesi sindi annasildi. yani evin ne oldugu sindi annasildi...

Adanali tabe, merak eder yane!

harbiden ammeli gommeli bi hizmet ettik surda ha!
  • compadrito  (14.12.13 15:09:23 ~ 16:28:09)