kıza acilsam mi

bizim bölümde bi kız var aşık olduğum. ben utangaç biri sayılırım. o yüzden çok aramız yoktu. ama son zamanlarda biraz yakın oldum sayılır çok yakın değil ama olsun. konusmaya başladık son zamanlarda yani. hatta bayağı iyi anlaşmaya başlamıştık. o kendi arkadaş grubu dışında pek kimseyle konuşmaz zaten.
dün hasta oldum , atesim bayağı yükseldi. saatlerce onu düşündüm. insan hasta olunca sevdiklerini yanında hayal ediyor tabi. karar aldım haftaya açılacaktım.
akşam internette bi fotosunu gördüm. %95 ihtimal sevgilisi. yıkıldım tabi.
ne yapayım bundan sonra. acilirsam sevgilim var derse kötü olur mu? akıl verin abiler. yaşlar 22 bu arada.

Abi iki ilgi görünce direk aşık olma moduna giriyorsunuz salla sevgilisi varsa asla açılma.

  • foradream  (14.12.13 12:06:38)
niye açılmayacaksın ki? sevgilisi var diye açılma diyenleri boşver diyorum.

nişanlısı kocası falan olsa anlarım da sevgilisi var diye uzak durman gereksiz
sen duygularını açıklarsın kız halinden memnunsa zaten sevgilim var der iş biter.

asıl sinsi gibi kıza götün götün yanaşıp arkadaş olman ayıp.

git kıza ne hissediyorsan söyle bugün olmasa yarın olur diyorum.
  • azizakin  (14.12.13 13:09:47)