General Mobile Discovery

herkes memnun genel olarak bu telefondan az çok bildiğim kadarıyla. o fiyata sanırım başka alternatifi yok. çift hat özelliği de işime yarayabilir bir özellik. telefon değiştireceğim. sizce alayım mı? üzerine biraz daha eklenip daha iyi bir şey de alınabilir mi?

*blu life play = gm discovery mi?

Hala almadığın kabahat :) ben de çok memnun olanlardanım, bazen donma sıkıntısı yapıyordu eksi özellik olarak; ama son güncellemeyle onu da yaşamıyorum.

Evet blu life play gm discovery.
  • redeath  (13.12.13 10:34:31)
ben kullanıyorum temmuzdan beri gayet memnunum. istediğin sorular varsa sor yanıtlarım ben. rom falan atarsan harika şeyler var.

  • kablelvuku  (13.12.13 10:37:27)
kamera berbat söyleyim :)

  • aktör  (13.12.13 10:49:58)
illa ki android olsun demiyorsan lumia 720'yi tafsiye ederim.

  • tomofilli hasan  (13.12.13 11:33:07)
ikinci el temiz lumia 920, gm aldığı için pişman olan sevgilim söylüyor bunu.

  • trajikomix  (13.12.13 12:56:00)