PS3 önerir misiniz?

Selam. Uzun yıllardır kullandığım ps3'üm bozuldu. ps4 benim için pahalı. yine bir ps3 almamı önerir misiniz? daha ucuzlar mı fiyatı?

Ps2 nin başına gelenden daha hızlı bir biçimde daha az oyun çıkacak tahmin ediyorum ki Ps3 e. Ölü yatırım olabilir.

  • sozluknickmiverulan  (13.12.13 10:19:26)
bu saatten sonra almanızı önermem. ama konsol alasınız varsa xbox 360 alın. oynamadığınız exclusive oyunları (gears of war, halo vs.) oynarsınız en azından.

edit:
daha açıklayıcı olasım geldi. ps3'ünüz hiç olmamış olsa kesin alın derdim ama bozulanın yerine şu saatten sonra tekrar almanızı tavsiye etmem. zaten en iyi exclusive oyunları oynamışsınızdır diye düşünüyorum. artık doğru dürüst bir exclusive gelmesi de zor. madem konsol ile oyun oynamayı seviyorsunuz. elinizdeki oyunları satıp, üstünü tamamlayıp xbox 360 alın.
  • flame of feanor  (13.12.13 10:23:32 ~ 10:47:33)
ikinci el kırılmış falan bulursan ucuza al tabi. yada xbox al aynı şekil.

  • hasmetizm  (13.12.13 11:12:24)
flame +1

exclusiveleri oynadiysaniz ve yeni çikan gran turismo 6 dikkatini çekmiyorsa xbox al.
  • mattiadestro  (13.12.13 12:11:19)
ps4 alıp bir oyuna dünya para vermektense ps3 alın kırılmış 2. el. doldur oyunları içine bak keyfine.

  • cokilgincvesesgetirecekbirnickarayanadam  (13.12.13 12:32:27)
Kesinlikle etmem.

  • awareim  (13.12.13 13:36:41)