ABD'nin Maine eyaletine çalışmaya gideceğiz

Selamlar duyuru ahalisi!
ABD'nin Maine eyaletine, Bar Harbor kentine arkadaşımla çalışmaya gideceğiz.
New York ya da Boston üzerinden gitmeyi planlıyoruz. Daha önce gitmiş-görmüş arkadaşlar varsa ya da oraları biliyorsanız bize bir kaç konuda yardımcı olmanızı rica edeceğiz.
Şimdiden teşekkürler.

Trden gelis biletini boston değil de, new york üzerinden al, ucuz olur.
Ha maine bostona çok yakın zaten, muhakkak gor orayı da.
Maine e hiç gitmedim ama güzel sakin bi yer olduğunu duydum, ıyi yengeç yeniyormus orda.
  • jemjum  (11.12.13 22:51:46)
Oncelikle cok guzel yere gidiyorsunuz, okyanus, doga, Acadia national park vs. Ama buyuk bir sehir beklemeyin.
Boston'dan giderseniz 4.5 saat falan surer otobus ile, New York'dan gelirseniz de, New York > Boston > Bangor (8-10 saat otobus). Boston'dan once Bangor'a gideceksiniz Concord Trailways ile sonra da shuttle:
www.exploreacadia.com
  • raist  (11.12.13 23:51:22)