Ev arkadaşı olmak istiyorum - İstanbul - özellikle Kadıköy

İşim gereği İstanbul'a taşınmam lazım. Bilgisayar mühendisiyim, çoğunlukla evden çalışacağım. Işık alan, mümkünse geniş bir oda olursa süper olur. Ailemin yanından ayrılalı on seneden fazla oldu. Alışkınım ev arkadaşlığına. Muhtemelen bir seneden az kalacağım çünkü artık yalnız başıma yaşamak istiyorum, bu yüzden yeterli parayı biriktirene kadar kalmak tercihim. Erkeğim, erkek için buraya yazması kolay cinsiyet fark etmez diye, biliyorum. Fakat daha önce bağyan ev arkadaşlarım oldu. Hatta 10 senenin çoğunda evi genelde en az bir kızla paylaştım. Şu anki evimde de Eskişehir'de kız arkadaşım dahil 3 kızla yaşıyorum(hükumete suç ihbarı gibi oldu, başımıza bir şey gelmesin...). Belki sorun etmeyen olur diye yazayım dedim. Odanız ya da odası olan tanıdığınız varsa haber eder misiniz sayın sözlük insanları?

edit: bu arada "bak şurada oda kiralıyorlar aylık, oraya da bakabilirsin" gibisinden tavsiye veren olursa ona da açığım.

benim bir ilanım var, hala güncel.

www.eksiduyuru.com
  • scope  (12.12.13 12:52:09)