Cafe'deki güzel kız

Ya bu akşam bir cafe'de bir kız gördüm. Önce içeri girdim, sipariş falan... Sonra kahveyi beklerken gördüm kızı. Neyse sonra biraz baktım falan da öyle öküz gibi değil, 2-3 defa kısa kısa baktım. Başka bir kızla oturuyordu.

Ben normalde bölümdeki arkadaşımla bile konuşurken bir çekinirim, gerilirim biraz. Yolda birine adres soracaksam genelde (belki hep) erkeğe sorarım. Şimdi benim bu güzel kızın yanına gidip konuşma ihtimalim pek yok. Zaten burada çok da önemi yok gidip konuşmanın.

Şimdi bu işler nasıl oluyor onu merak ediyorum. Nasıl gidip konuşmak gerekiyor? Bir kağıda telefon numaramı yazıp ona verip kaçsam oluyor mu?

abi kağıt telefon falan dediğine göre belli ki bu işi beceremezsin. onu yapan adamlar ayrı bir kafa, sen tanıştığın kızlara yaz bence. hiç bulaşma.

  • shafuck saiser  (11.12.13 20:00:42 ~ 20:00:58)