Kakası gelince anlık gülümseyen çocuk oldunuz mu?

hala yeğenime bakarak kahkayı basıyorum,yahu hic kimse görmedi mi böyle şebek bi gülüşü.cocuk tuvalete gitmemekte ısrar ediyor :D

(bkz: anal dönem)

  • ganyotçu  (11.12.13 12:05:03)
o gülümseme değil, ıkınma. :) bizim çocuklar bebekken tutuna tutuna yürüdükleri dönemlerde, birden sabit durup gülümseye başladıkları zaman kakalarını yaptıklarını anlardık. o esnada ona yılan bile dokunmamalı. :))

  • nereye bu gidis  (11.12.13 12:07:57)
göz göze de gelmemek lazım, utanıyorlar, kakaları geri kaçıyor sonra. ki bu bir bebeğin sağlığı için kötü bir şeydir.

  • nereye bu gidis  (11.12.13 12:08:41)
ganyot fena salmışsın kndini toparla bakıyım

  • smokee  (11.12.13 12:23:25)
psikoseksüel gelişimin bir evresi bu gayet normal:

tr.wikipedia.org
  • cek  (11.12.13 13:49:45)
cek, wikipedia'daki bilgileri erzurumlu ibrahim hakkı hazretleri yazmış sanki.

  • nereye bu gidis  (11.12.13 15:23:39)
ganyotçu'ya niye tik atmadınız ya gayet bilimsel olabilecek bir yanıt vermiş. gerçi şu var ki ben o bilimsel olabilecek yanıta katılmıyorum. zira o yüzde oluşan gülümseme ifadesi nereye bu gidis'in dediği gibi anal dönemin bir tezahürü olmaktan ziyade ıkınmayla birlikte yüz kaslarının gerilmesiyle oluşan bir ifade olsa gerek. en azından ben bu kanaatteyim.

  • microfiction  (11.12.13 17:22:24)