araba kasko sorusu

gunaydınlar..

kasko vaktım geldi yeniden yaptırıcam lakin konuştuklarım vay efendim senin araban kazaya karışmış diye 2500 tl kilitliyorlar.. araba kazaya karışmadı ev önunde park halinde duran arabaya gerzeğin biri geldi çarptı, benim hasarsızlığımmı bozulmuş şimdi 2500 tl kitliyor adam ya nerden kasko yaptırsam ben

ben olsam yaptırmazdım

  • abelardo  (11.12.13 08:52:16)
kaza kaydı olduğu için yapacak pek bir şey yok bildiğim kadarıyla. şirketten şirkete fark olur belki ama 300-500 birşey oynar taş çatlasa. insanlar sırf bu yüzden kaskoyu bozmayıp ufak tefek masrafları cebinden karşılıyor..

  • calzoncillos  (11.12.13 09:06:55)
şirketlere göre çok fena farklar olabiliyor, sallamıyorum bu farklar bazen 1000-1500 tl yi bulabiliyor.

tanıdık bir sigortacın varsa tüm şirketlerden fiyat almasını iste.

ve evet, hasarsızlığı bozdurmak heryerde aynı muameleye maruz bırakır sizi.
  • cokilgincvesesgetirecekbirnickarayanadam  (11.12.13 09:18:19)
eğer o gerzeğin sigortasından para alınmış olsaydı hasarsızlık bozulmazdı. büyük ihtimal ile o belirsiz bir gerzek olduğu için siz kaskodan kendiniz yaptırdınız.

tavsiyem tüm firmalardan teklif alın. çok kısa sürede veriyorlar. kullanmayacağınız klozlar varsa çıkartın. böylece makul bir seviyeye indirebilirsiniz.
yalnız hanımın 11 model %60 hasarsızlık indirimli golfüne 968 ödedim ben. diyim yani.
  • trocero  (11.12.13 10:24:44)