bitcoin, litecoin falan..

1. şimdi bu bitcoin mining işi imkansız hadi tamam. peki litecoin ne durumda? ortalama bi laptopla imkanı var mıdır mining yapmanın?

2. litecoin alsam mı? öyle çok değil az bişey. misal 1 sene sonra ne olur litecoin'in durumu?

3. bu ikisinden başka bi coin var mı piyasada? ilerde kesin patlar dediğiniz?

zengin olmak istiyorsan FTC/BTC al 5000 adet 6-7 ay bekle

  • hizari  (10.12.13 15:10:20)
mining yapmak başlı başına zor ve sağlam pc isteyen iş. Tek fark bitcoin de difficulty daha fazla iken litecoin de daha az
örneğin bitcoin'de 0,0001/24h yaparken ltc de 0,0005 yapıyorsun. Yani elektrik parasını bile çıkaramayabilirisn.

Şu an piyasa doydu market cap falan btc ltc gidiyor
nmc için boost yapmaya çalışıyorlar da o da zor. İzlemek lazım şu sıralar
  • croswell  (10.12.13 15:10:46)
1. sanmıyorum ki olsun ortalama bi laptop ile mining imkanı.
2. az bişe alacaksan al tabii. 1 sene sonra ne olacağını kimse bilemez. benim öngörüm, en kötü ihtimalle 100dolar civarında geziniyor olur. kaybedeceğine üzülmeyeceğin bir miktar alabilirsin ki sonra ah tüh deme :)
3. ppc diye düşünüyorum. ama dediğim gibi, belli olmaz.
  • neyleyim  (10.12.13 15:18:58)