Şirketinizin/okulunuzun bugüne kadar size yaptığı en büyük kıyak neydi?

Soru başlıkta.

Beni uluslar arası alanda desteklediler ve değişen ve yeni gelen yönetimin keyfi uygulamalarına karşı savundular, ezilmemi ve hatta işimi kaybetmemi engellediler.

  • aychovsky  (10.12.13 11:42:23)
yılbaşı çekilişinde play station 3 çıkmıştı.

  • tepedeki psychedelic adam  (10.12.13 11:46:18)
Ruhsat almadan onceki son stajyer maasimi, avukat maasi olarak verdiler. Yeni baslayan avukat maasindan da yuksek bi miktarla.

Oyle bir zamanda geldi ki bu para olmasa gercekten zor duruma dusecektim.
  • pomolilik  (10.12.13 11:48:04)
Eski patronum öğrenci evime 2.el bir buzdolabı almıştı bizim buzdolabı bozulunca. Aro.

  • japon askeri  (10.12.13 11:52:41)
benim gibi adama iş vermeleri +1

  • veys zimmer  (10.12.13 12:08:34)
eski şirketim vizem bitmeden beni öylesine londraya göndermişti. iki gün gezip gelmiştim. ikinci kez vize çıkarken sorun olmasın diye. allah razı olsun

  • dafuq  (10.12.13 12:10:36)
bi seferinde bir mükellefim altı aylık birikmiş muhasebe ücretini vermişti.

şaka lan şaka. tam bir aylık vermişti sadece.
  • kibritsuyu  (10.12.13 12:16:42 ~ 12:20:00)
Okul erasmusa gönderdi, ödediğim tüm harçları fazlasıyla çıkardım. Daha sonra yurtdışında staj için de stajım zorunlu olması gerekiyordu vize işlemleri için ama zorunlu stajımı yapmıştım, gidip ona rağmen zorunlu stajı var bu çocuğun diye kağıt verdiler.
Şirket de bi kere hayalimdeki fuara gönderdi bi hafta boyunca. Bi de geçen Dubai'ye gönderdi bi 20 gün falan. İş için tabii ama iyi yani.

  • roket adam  (10.12.13 12:26:00)
başarımdan dolayı yarım maaş ikramiye vermişlerdi. ve aynı sene bir de yılbaşı ikramiyesi almıştım herkesle beraber. ne seneydi be.

  • karbasan  (10.12.13 12:41:08)
üniversitenin üçüncü senesinde yönetmelik değişti ve kredi sınırlamasını kaldırdılar. böylece alttan derslerle beraber bütün dersleri alabildik. bu serbestlik olmasaydı 6 seneye uzayacak olan okul, bir dönemde 18 ders falan alarak 4 senede bitti :)

not: şahsi kıyak mı lazımdı? yanlış anladım galiba :)
  • kül  (10.12.13 12:58:45 ~ 12:59:36)
patron evine cagirdi. ben kafa kafaya icecez derken karisi da bize katildi. sonra bunlar farkli bi nedenden dolayi kavga ettiler raki masasinda. adam bu is aramizda kalsin diye maasima 3'te 1 zam yapti. gerci 5 ay sonra ciktim isten bi boka yaramadi pek.

  • bigl0rd  (10.12.13 13:29:33)
projeden ayrılmıs olmama ragmen 5 ay sonra bitirme primi yatırmaları hemde 5 digit dolar cinsinden.

  • cairo  (10.12.13 13:43:27)
-bir kere 106 ekran samsung plasma tv verdiler.
-görevim olmadığı halde bir toplu satışa yardımcı oldum diye 1000 usd verdiler.
-bayram, seyran yarım maaş ikramiyeler
-değişik zamanlarda görevim olan işleri yaptım diye çeşitli hediyeler (şirketin distribütörü olduğu ürünler)
vs vs..
  • marisa  (10.12.13 14:20:11)