Yatırım amaçlı körfez mi silivri mi ?

İki seçenek içerisinden hangisi ileriye yönelik daha makul sizce ? izmit körfez mi yoksa selimpaşa mı ?

valla 2 yerede fabrıkalar akın edıyor. ama su sıralar çerkezköy daha moda bence. egerki tavsıye verebılırsem,yakupluya ido limanı vs ler gelıcek dıyorlar. ablamın ordan aldıgı ev 4 ayda 20-25 bın tl arttı. orayada bak derim.ayrıca kocaelinde izmit kent 3 ve 4 konutlarında 1+1 ler en son 48-50 bın tl den baslıyordu.(su an ne kadar bılmıyorum,dedigim 7 -8 ay onceydı) ögrencıler boş bırakmaz.kiralarıda 450-550.

  • tadutadu  (10.12.13 11:00:02)
körfez'e toki konutlar kuruyor. iki etap kurdu, üçüncünün kaba inşaatı bitmek üzeredir şu an sanıyorum. bir etap daha yapacak diyorlar. nüfusu hayli artacak oraların. başka inşaat firmaları da şantiyelerini kurmuş durumda çünkü. ancak bana kalırsa değerinin çok üstünde fiyat biçiyorlar.

  • john lee hooker  (10.12.13 11:03:25)
kesinlikle silivri. orası müthiş bir yerleşim birimi oluyor. körfezin pis havası ve suyundan kat kat iyidir.

  • dafuq  (10.12.13 11:06:10)
körfez ile silivri nin fiyatları hemen hemen aynı civarda, 2+1 için istenen 120.000 tl civarı. silivri nin temeli biraz zayıf diye aklımda çelişkiler var, ancak silivri istanbulun bir ilçesi, bu durum biraz daha avantajlı mı yapmış oluyor.

  • kompisko  (10.12.13 11:29:24)