kanada transit vize

2 hafta sonra Amerika'dan Kanada va Almanya aktarmalı olarak Türkiye'ye geleceğim. Amma velakin kanada transit vizesi başvurusunu unuttum. Bugün hatırladım. online başvuru yaptım. yaptım ama sitede ortalama bekleme süresi 35 gün diyor. O kadar uzun sürer mi bir transit vize almak? Yanacak mı şimdi benim bilet? Kalksam 10 saat yol çekip new yorka gitsem elden başvursam olur mu? Randevu lazım sanki siteden anladığıma göre ama sözlükte new yorktan 2 saatte turist vizesi aldım diyenler falan var. bir de bu online başvurudan sonra vizeyi nasıl veriyorlar? Pasaportum falan hep bende.

almanya transit vize istemiyor, kanadanın istediğine emin misin.

  • kelepir  (10.12.13 07:40:57)
ABD yeşil kart yoksa gerekiyordu Kanada'dan transit. Süreleri bilmiyorum maalesef.

  • neyleyim  (10.12.13 07:56:25)
bir arkadaşım aynı durumu bir hafta önce yaşadı. gidiş biletini ceza ödeyip değiştirmek zorunda kaldı. aynı transit vize türkiyeden 10 günde çıkarılabilirken amerikadan 30 günde çıkartılıyormuş çünkü pasaportun kanadaya falan gönderiliyormuş ıvır zıvır.

  • dracox  (10.12.13 10:46:52)