kalabalık gruplardaki kız psikolojisi üzerine 2 soru

1- kızlar tek kaldıklarında başka bir insandır. en yakın kızarkadaşları yanlarındayken bambaşka insanlardır. acaba bu doğru mu ? mesela çok kızın bulunduğu bir ortamda kızlar biraz daha şey olmaz mı ? seçici. tutucu. zor beğenen ?

2- kalabalık bir kız ortamıan düştünüz diyelim. altın gününe annesi ile gelmiş çocuğa dönüşmemek için ne yapılabilir

çok cinsiyetçi bi yaklaşım her insanda var bu olay.

çıkarıp masaya vurucan tak tak tak diye.
  • ganyotçu  (09.12.13 23:54:49)
dostum amma kastın ya. alayı charlotte blanc gelsede memelerimizi ellese diye takılıyor sankı. git buluş otur. yüz vermeyen vermesin,başka bisey veren olursa git s.k. tobe tobe. sonra normal yaşamına devam et.haksızmıyım.
he sen 8 kız içinde tek erkek kaldın sıççaklar çarkına.
bak işte bu kadar abartıldıgı için hep kaybediyonuz amk. halbuki gavurlarda altın günü yok. onlar takmıyor.
  • tadutadu  (09.12.13 23:55:43)
1. kişiye göre değişir, tam tersi durum da olabilir, kendi gibi de olabilir senin dediğin gibi de olabilir. çoğunlukla kızlar toplu kız ortamında değişebilir. ama kesin hepsi böyle olur diyemeyiz.

2. kendin gibi ol. kız ortamına düştün diye insanlığından kaybetmiyorsun sonuçta. takıldığın kızlar gün ortamına çeviriyorsa ortamı o zaman kalk git. onların da sana saygı duyması gerek. ama kasacak bir durum olmadığını düşünüyorum. muhabbeti güncel konulara bilime sanata çekmek odak noktasını kendin yapmak işe yarayabilir.
  • biyik  (09.12.13 23:58:15)
sakin ol sampiyon. kalabalik grupta zaten herkes 2li 3lu gruplara bolunerek bir konusma ortami olusturur. sen de muhtemelen 3lu bir konusma ortami icinde olursun yani iki kizla daha hasir nesirsin. orada muhtemelen herkes herkesi cok iyi tanimiyordur yani daha yakin olduklari vardir o sekilde bir bolunme sonrasinda daha rahat olacaksin sanki 9 kisi birbirinin lafini bolmeden tek tek konusacakmis gibi tribe girme. anladik 8 kizla birlikte olacaksin. buradan cagir birilerini.

  • khul  (10.12.13 00:13:16)
@charlotte blanc dikkatimi çekti de hiç bir duyuruda 1 tek tick bile atmamışsın, bunun sebebi nedir acaba? :)

  • killerbee  (10.12.13 03:46:05)