Vitamin hapı

Kilo aldırmayan, kıllandırmayan, asabı bozmayan kalsiyumlu magnezyumlu ginsengli (farketmez) enerji veren kafa çalıştıran vitamin hapı arıyorum.

Yaş 25, kadın.

ben öğle yemeklerinden sonra pharmaton içiyorum gayet memnunum. tok içtiğinde kilo aldırmıyor.

  • lepetitprince  (09.12.13 14:30:39)
ben pharmaton aldım , denedim %100 çalışıyor.

  • neferkitty  (09.12.13 14:30:40)
supradyn all day.
one a day.

  • [silinmiş]  (09.12.13 14:45:53 ~ 14:46:07)
benexol iyi ama yediriyor ben pharmaton'dan fayda görmedim.sıra supradyn'de

  • aktör  (09.12.13 14:49:16)
Vitamin hapı kıllandırmaz, kilo aldırmaz. Pharmaton'un değerleri düşüktür. Ginseng'i ayrı da alabilirsin. Solgar'ın ürünleri daha iyi.

  • arnold schwarzeneger  (09.12.13 15:03:52)
(bkz: multibionta)

  • kobretti  (09.12.13 15:07:23)
pharmaone var pharmaton'un muadili de, bence pharmaton'dan daha iyi. bir de öyle çikolatalı gibi kaplama gibi hedesi yok üstünde. pharmaton'u yeni aldım, o da iyi de diğerinden daha memnundum. ama bu multivitamin iyi ya, gene de kan değerlerine bi baktır, öyle vitamin-mineral desteği al derim. hani neye ihtiyacın varsa artık.

  • pasp  (09.12.13 15:20:53)
sadece hapla olmaz, düzgün beslenmen lazım, taş devri diyetini incele.
bunun dışında kafa için omega 3 balık yağı balık ciğeri yağı, bol uskumru hamsi somon yiyebilirsin.
d vitamini dvit3 ampülü alabilirsin kışın ayda bir.
  • joepiscopo  (11.12.13 21:28:43)