Ücretsiz Stok Foto Siteleri

Merhaba,

Google görseller haricinde, stok foto ve resimler, çizimler bulabileceğim ücretsiz ya da bir foto için servet istemeyen siteler var mıdır?

shutterstock, getty images, istockphotos gibi sitelerden bahsediyorum.
Ücretsiz fotoğraf siteleriyle ilgili yaptığım google aramaları da bir şekilde bir foto için 50 USD isteyen siteye yönleniyor. (Bu yüzden burada sorayım.)

Şimdiden teşekkürler.

flickr da saglam resimler var. arama kismina gerekli lullanim haklarini yazarak bulabilirsin.

  • alideemir1  (09.12.13 15:09:51)
birincisi google görseller hizmeti "ücretsiz hatta "ücretli" bir imaj bankası hizmeti değildir. oradan bulduklarınız başınıza iş açabilir.

scx.hu adresini deneyin. ücretsiz imaj sunar. ayrıca ücretli imaj önerir.

www.123rf.com da olur. burada telifler cc kapsamındadır. yani "tüm hakları saklıdır" yerine "bazı hakları saklıdır"

o da ne demek derseniz, yani fotoyu indir kullan der. ama afiş yapma, ne bileyim değişiklik yapma filan gibi.
  • elestirman  (09.12.13 15:30:36)