[]

eski bir yabancı parça

ya sözleri aklımda değil ancak reha muhtar'ın haberini sunduğu show haber'de hep komik videoların arkasında verilirdi bu müzik.

1incisi hu hu hu hu huuu diye giden komik maymunlu parça ahahaha yazarken gülüyorum :D

2incisi de ; heri heri heriyeee hori hori horiyaaa diye giden bir parça(bunu zenci söylüyordu :D)

bunların ismi nedir bilen var mı ? gece gece aklıma takıldı :)

 
teşekkürler

ilki neydi ?
  • karamuratbenim  (09.12.13 00:27:04) 
@hoochie woman

ya nasıl desem; reha muhtar'ın haberlerinde komik goruntulerde cıkıyordu. maymun sesleri vardı; hu hu huu hu huuu diye gidiyordu :)
  • karamuratbenim  (13.12.13 12:32:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.