bundan kaldı mı? cino?

www.google.com.tr

toptancılara sormak lazım vardır belki

  • zlatanibrahimovic11  (08.12.13 23:11:58)
şerefsizim ağzımda oluştu tadı. hiçbir yerde görmedim uzuuuuuuuuuun zamandır.

  • rhollor  (08.12.13 23:12:45)
Kocaelide var bundan bakkallarda.

  • okuyamıyom ben ya  (08.12.13 23:13:41)
ben istediğim an bulabiliyorum. eski tadını vermiyor yalnız. biraz da geçmişe özlem duymakla alakalı.

  • kislar gecmez beresiz  (08.12.13 23:15:35)
haydarpaşa garından kadıköye giden yolda camiyi geçince hemen sağda bakkal dayı satıyodu. hatta toptan da veriyordu, 3 4 sene önce 6tl gibi bi fiyatı vardı. hala var mıdır bilmem ama ben kendisinde bi cino milliyetçiliği sezmiştim. vardır muhtemelen yani

  • detone simitci  (08.12.13 23:15:46)
evet var

  • hayir bu koyden olsam nolcak  (08.12.13 23:16:29)
izmir'de çeşitli bakkallarda mevcut.

ayrıca iki sene önce gittigidiyor'dan iki koli satın alıp çevremdekilere dağıtmıştım. :D sevinç çığlıkları hala kulaklarımda.

edit: www.gittigidiyor.com/gida-urunleri/tum-urunler?k=cino
  • hubaku  (08.12.13 23:17:09 ~ 23:18:44)
Ankara'da da var...

  • spica  (08.12.13 23:18:08)
görür görmez tadını hissettim yahu, nasıl yer etmişse :)
yıllar oldu hiçbir yerde görmüyorum..
bir forumda 2011 yılında biri yazmış bulduğu yerleri, onları kopyalıyayım:

"Eminönü
Eren Ticaret
Hacırcılar cad. No:71 Eminönü
Kuru kahveci mehmet efendinin yakınlarında oluyor merkezde yeri yani kapalı çarşıya çok uzak değil. Bi kaç sokak arkası sanırım. 24 lü king size ve 60 lı maxi size olmak üzere kayısılı ve portakallı olarak mevcut 4.5 lira.

Kadıköy
Kadıköy meydanda ki ana otobüs duraklarının hemen arkasında yani Kadıköy Haydarpaşa tren istasyonuna giderken, solda bir cami var. Dibinde demir parmaklıklarla sarılı ufak bi dükkan var orada bi amca satıyor. Söylediğine göre bunu üreten firmanın sahibi arkadaşıymış. 60 lı kutu kayısılı ve portakallı olmak üzere mevcut 5 lira.

Harbiye
Efe Mini Market
Meşrutiyet Mah. Ebe Kızı Sok Osmanbey, 34310 Sisli, Turkey
02122254131 "
  • mutekebbir  (08.12.13 23:18:56)
kadıköydeyken bi bakayım da alayım yau

  • truths territory  (08.12.13 23:27:48)
eskişehir aytaç caddesindeki internet kafeden geçen mayısta aldım.

ekleme: üniversite caddesine yakın olan değil de daha içeri taraftakinde.
  • armagan  (08.12.13 23:54:40 ~ 23:55:16)
bizim mahalle bakkalında var ama donmuş şeker hissi veriyor artık.

  • strangerinhere  (09.12.13 01:12:42)
kadıköyde ben aldım haydarpaşa garının oralarda seyyar gibi ufak bir dükkandan hem portakallaısından hem kayısılısından birer kutu alıp yemiştim bence hala süper bir abur cubur.

  • basond  (09.12.13 07:57:25 ~ 07:58:14)