tablet seçelim

çok büyük ekranlı tablet istemiyorum. aklımda ipad mini ya da nexus 7 var. ipad mini'nin yenisi çıkacakmış galiba, onu beklemek lazım mı sizce?
nexus 7'inin de yenisi çıkmış heralde, özelliklerine baktım iyi gibi baya?

telefon olarak android kullanıyorum memnunum ama tablet uygulaması olarak ios'la kapışabilir mi?

dizi, film izleyip, internete giricem, kitap okuyucam.

ipad mini'nin yenisi çıktı (retina). 2 aralık'ta mağazalarda da satışına başlandı. hemen tükendi. ben zar zor bulup aldım. kesinlikle tavsiye ederim.

nexus'u bilmiyorum.

edit: ipad air çok büyük mini'ye kıyasla. mini'yi omuz çantamda taşıyabiliyorum. bu, ipad air için mümkün değil. donanım farkı da yok aralarında. fiyat farkı da o nedenle çok değil.
  • m e l t e m  (08.12.13 13:44:33 ~ 14:07:09)
Ben Google Nexus 7 almıştım ama hic kullanamadım. Eğer 2. el olması sizi hatsız etmeyecekse size uygun bir fiyatla verebilirim. Sahip olduğum tüm mallara gözüm gibi bakarim .Tablet hic yere düşmedi üzerinde hic çizik yok. Yaninda aldigim koruma kilidi ile spen kalemi de gonderebilirim size. Ayrıca cihazi vatandan almistim garantisi devam ediyor.Alali 6-7 ay oldu

  • digits  (08.12.13 13:46:01)
Bir süredir vardığım sonuç: tablette ios, telefonda android bulunmalı şeklindedir. Büyük ekranlı istemiyorsan ipad mini olabilir. Ben 7' ekranda birşey izlemenin keyifli olacağına da ihtimal vermiyorum. Bir tavsiyem de ipad air' e de bir göz atıp öyle karar vermen çünkü boyutları daha makul seviyeye indi ve mini ile aralarında çok bir fiyat farkı kalmadı. Saygılar

  • fretboard  (08.12.13 13:46:23)
nexus 7 var bende ben çok memnunum hiç bir sıkıntısını görmedim.

  • basond  (08.12.13 13:48:16)