Antik neden giriş sayfasına yönleniyor ilk girişte?

Merhabalar

antik.eksisozluk.com sayfasına ilk giriş yaptığımda direkt olarak antik.eksisozluk.com sayfasına yönleniyor ilk olarak. Sonra tekrar yeniliyorum sayfayı bu sefer doğru link olan antik.eksisozluk.com adresine gidiyor.

Bunu yaşayan başka birileri var mı? Son olarak;

- bunlar senin eserin ssg

yazar olmayanları yeni siteye yönlendirmek için.

  • sutlu nescafe  (08.12.13 10:58:02)
böyle olunca antikten link vermek de biteceği, süreci kendi açılarından kolaylaştıracağı için böyle bir yol seçmişler.

çünkü arkadaşlar insanlara kimsenin alışamadığı ve reklamlarla tıka basa doldurdukları beta'yı kakalamakta oldukça kararlı. bir süre sonra antik'i kaldıracaklarını da -açıktan olmasa da- beyan ettiler zaten.

bunu kodların artık sistemi şişirmesiyle, yeni siteye geçmenin zorunlu olmasıyla açıklıyorlar, eyvallah. ama anlamadıkları şey kimsenin kodlarla, vesaireyle bir derdi yok, zaten o olaylardan çok çakozlamıyoruz. öyle 10-15 arkadaş, azıcık da maddi kaynak olsa zaten her şey daha farklı olurdu ;) insanların derdi rahat kullanımlı, tema seçimli, reklamı az, kaliteli bir sözlük. bunu betada da yapabilecekse eyvallah. ama beta bir sürecin açık göstergesi minvalinde, kimse de -eski moderatör ekibi dahil olmak üzere- hoşnut değil.

tam olarak sorunun cevabı olmadı ama uzun zaman takipçi, 5 sene de sözlük yazarı olarak epeycene dolmuşum :) pardon.
  • sevgikusunkanadinda  (08.12.13 11:40:08 ~ 11:41:18)
  • sifirin altinda  (08.12.13 12:45:36)