[]

Yabanci Bankadan Turkiye'ye Para Transferi

selam,
diyelim alman bankamdan (DeutscheBank olsun) isbankasina euro transfer etmek istiyorum. isbankasi da bunu TL'ye cevirecek (istedigim de bu zaten). bu islem sonunda isbankasi hesabinda kac TL olacagini (tum islem ucretleri, komisyonlar kesildikten sonra) onceden hesaplamanin/ogrenmenin bir yolu var mi? 
Konuya tam cevao değil ama baglantili. Almanyadan tr ye en uygun sekillersen biri de ziraat bankasi ile isme para gondermek. Cok az ucret alıyorlar. Onu da goz onunde bulundurun. Paradan kesintj olmuyor.. masrafi siz oduyorsunuz. By durumda tam ne kadar tr ye gidecek haberiniz olmus olur.


  • ykyt  (08.12.13 10:26:31) 
vakifbank ag de de ucuzdu dama aktüel olarak nedir durum bilgim yok pek.


  • serabetan  (08.12.13 10:31:56) 
tamam o zaman soyle sorayim. benim elimde euro var. ve bu parayla turk hissesi almak istiyorum. islemlerimi de hali hazirda isbankasinda (turk hesabi) yapiyorum. bu elimdeki euro'yla turk hisse alma amaciyla yapacagim transferde ne kadar kayip olacagin ogrenmek istiyorum.


  • gerard  (08.12.13 10:37:29) 
western unionla, veya varsa enparayla daha ucuza kapatabilirsin diye biliyorum. bankalar uçabiliyor işlem ücretlerinde.


  • megafon  (08.12.13 12:03:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.