ne yapiyorsunuz bu saate yada neler yapacaniz ?

ben biraalari actim kendi basima iciom

NOT: almanyadan katiliom ve burasi sevk vermio

norveçli hevi metal gruplarının dünya popüler kültürüne etkileri üzerine bir makale okuyorum ders için. çay demledim, sigaram olmadığından içmekten vazgeçtim.

  • erciyesşokta  (07.12.13 23:33:03)
biraz araştırma yapiorum yeni programlama teknollojileri ile alakalı ama görüldüğü üzre kendimi tam verebilmiş değilim. aynı zamanda biriinin tavsiye ettiği yann tiersen L'absente albümünü dinliyorum. birazdan bilgisayar başından kalkıp, bir film izleyip yatıcam.

  • mayhemdemon  (07.12.13 23:34:18)
Kahve yaptım onu içiyorum şimdi. Taboo'yu izliyorum. Sonra da çalışmayı planlıyorum.

  • devils trill  (07.12.13 23:34:19)
robbie williams dinliyorum. simdi kitabimi elime alacagim. tum gunu yatarak gecirdim, biraz daha yatagimlayim.
o kadar ozlemisim ki boyle miskinlik yapmayi. kac haftadir surekli is surekli is. bunalmistim.

  • evreka  (07.12.13 23:40:28)
Cyberpunk üzerine olan merakımı gidermeye çalışıyorum. Hele de şöyle bir şey oyuncuları beklerken (bkz: cyberpunk 2077)

  • birfincankahvedahaisteyenadam  (07.12.13 23:42:13)
Yabancı'yı okumak nasip oldu sonunda. Onu düşünerek uyuyacağım.

  • japon askeri  (07.12.13 23:51:11)
desperados içip, glee izliyorum.
3. sezondayım daha (3-4 haftadır filan izliyorum) ve dizinin esas karakterlerinden birinin yakın zamanda öldüğünü dün öğrendim. uyuşturucudan ölmüş sanırım, o sevimli yüzüne baktıkça bunu kendine nasıl yaptığını merak ediyorum.

  • supersonik turbo  (07.12.13 23:57:06)
breaking bad 4. sezon finalini izledim. bütün gün 4. sezonu izledim zaten. şimdi de müzik dinliyorum.

  • amelie poulain  (08.12.13 02:11:59)
pazartesiye bio-yakıtların üretim aşamalarından üçü ile ilgili bir sunumum var onu hazırlayamıyorum :(

  • pasp  (08.12.13 02:54:54)