Harry Potter

sizce yakin gelecekte kitaplari yeniden film yaparlar mi?

inanırsak olmaz bence.

  • kislar gecmez beresiz  (07.12.13 23:26:41)
Yapmazlar.

  • pandispanya  (07.12.13 23:27:33)
@kislar gecmez beresiz
nick sahaneymis.

neden olmasin ama? o kadar kotu filmler yapmislar ki, yaslanip da insanlar bana bakip "bu ne ariyor burda" demeden once sinemada yeniden cekilmis hallerini izlemek istiyorum.
  • evreka  (07.12.13 23:29:28)
hayır.

  • sanal hayvan  (07.12.13 23:29:53)
aynıları değil de, öncesi, sonrası vs. o evrenden bir şeyler film yapılabilir.

  • king lizard  (07.12.13 23:30:22)
karakterler ve oyuncular o kadar özdeşleşti ki yeni film çekmeleri kendi zararlarına olur. hem ben filmlerin başarılı olduğunu düşünüyorum. zaman zaman kitapla ters düştükleri oldu ancak genel hatlarıyla oldukça güzeller.

not: teşekkür ederim.
  • kislar gecmez beresiz  (07.12.13 23:34:45)
Serinin devamı gelecekmiş. :) Potterın oğlu üzerinden ama.

  • barbara herhalde barbara manken olan  (07.12.13 23:38:54)
harry potter'a kadar önce star wars'u çeksinler sonra sıra ona gelir

  • GibsonRules  (07.12.13 23:40:28)
gibson ağzını hayra aç b'ollum. içine iki efekt koyup serinin ağzına sıçacaklar. remake filmlerden hiçbir zaman kaliteli iş çıkmaz.

  • kislar gecmez beresiz  (07.12.13 23:43:34)
@kislar gecmez beresiz, star wars gibi bir seriyi katlederlerse dünya'da global gezi parkı olayları olur. bunu göze alarak, ince dokuyup sık eleyerek (böyleydi sanırım bu deyim) adam gibi 4-5-6 filmlerini remake etmeleri şart kanka. çok çok büyük bi star wars fanı olarak 4-5-6'yı sıkılarak izledim

  • GibsonRules  (07.12.13 23:50:11)
hayır, fantastik canavarlar nelerdir ve nerelerde bulunurların filmini çekiyorlar - ya da çekecekler -. rowling yeni bir harry potter kitabı yazmazsa sanmam yapacaklarını yakın zamanda.

  • repins  (07.12.13 23:50:48)
Filmler cidden kötü ama ilk 2 hatta 3 filmin cast seçimi çok iyi. Bunu göze alıp çekmezler bence daha ama temennim önce yeni kitapların gelmesi sonra da filmlerin gelmesi.

  • ontheroad  (08.12.13 00:28:22)
alan rickman gibi bir severus snape bulurlarsa yapsınlar.

ama olmaz bence.
  • hubaku  (08.12.13 00:54:12)
gelecekte çekilir de biz göremeyiz herhalde :(

  • dracox  (08.12.13 02:22:07)
Fim değil de harika dizi olur bundan. İnce kitaplardan birer sezonluk, kalınlardan ikişer sezonluk diziler çekilse harika olur. Bu sayede içine etmemiş, kitapla son derece uyumlu yapımlar ortaya çıkarılabilir.

  • son silahsor  (09.12.13 14:51:46)