Ankara Bahçelievler Anadolu Lisesi

Adres: 4. Cad./12. Sk No:3, Bahçelievler/Ankara

Ankaray'ı nasıl kullanayım? Hangi durakta ineyim? İndikten sonra ne yapayım? (Ankaray kullanmak durumundayım)

Teşekkürler.

illa Ankaray ile gidecekseniz, Besevler istasyonunda inin oradan gecen ulus dolmuslarina binin. (Sorun 4'e gidiyor mu diye). onunde inin.

  • bahceliyedi  (07.12.13 20:16:24)
bu adres yanlış bahçelievler anadolu lisesi dediğin yer deneme lisesi ise.

  • ganyotçu  (07.12.13 20:23:15 ~ 20:24:02)
deneme lisesi nedir ki? benim Bahçelievler Anadolu Lisesi'ne gitmem lazım.

  • 9kuyruklukedi  (07.12.13 20:30:37)
Deneme Lisesi değil de Cumhuriyet Lisesi ile aynı bahçedeki Bahçelievler Anadolu Lisesi bu sanırım? Aşti'de inin, ara sokaklardan birinden aşağı yürüyüp caddeye çıkın. Köşesinde Vakıfbank'ın olduğu ara sokaktan girip dümdüz yukarı doğru gidin. Uzun bi merdivene geleceksiniz. O merdiveni çıkın işte orası.

  • jacque  (07.12.13 20:31:46)
millet ankara'yı bilmiyorum ve elimdeki belgede adres aynen şöyle:
fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net

  • 9kuyruklukedi  (07.12.13 20:36:51 ~ 20:38:40)
tamam sen cumhuriyete gideceksin.şaap bak beşevlerde inme bahçelide in metrodan,sonra ordan taksiye bin yakın zaten bişe yazmaz.

ekleme:gerçi bahçeli uzak olur emek ya da aştide inmek daha mandıglı.
  • ganyotçu  (07.12.13 20:44:26 ~ 20:47:18)
Ankara'yı bilmiyorsaniz muhtemelen asti olacak ilk durağınız. astiden çıkın metro/Ankaray istasyonundan. Sol caprazinizda dış Hekimliği fakültesi var, o Sol arkanizda kalacak şekilde sağa dönün ana caddeye cikacaksiniz sağ tarafininizda aşti olacak. karşınızda yüksek duvarlı bir kompleks olacak mit Kompleksi. sona dönün, ilk kavşakta sağda bim solda Finansbank olacak orası 8 cadde. biraz daha yürüyün ilk kavşakta Sol içerde güneyce market sağda doğu Karadenizliler Kahvesi ve armoni Fırını olacak fırında kahvaltı edin. ya da dümdüz yokuştan yukarı çıkın saz çalan kadın heykeli 4 cadde. sola dönün serender Pastanesi var düz devam edin. bir bim daha göreceksiniz onun yanındaki okul aradığınız okul. kahvaltı etmezseniz maksimum 15 dakkada okulda olursunuz. karşıdaki kırtasiye emanet alıyor. başarılar.

  • bahceliyedi  (07.12.13 21:10:28)
bahcesinde hali saha olan bahcelievler oldugunu dusunerek, aştide in ve sor diyorum. 10 dk filan surer yuruyerek.

  • yns  (07.12.13 21:35:34)
Tolganin tarifi emek istasyonundan.

  • bahceliyedi  (07.12.13 21:51:15)
nasıl gittiniz? eğer yazarsanız ilerde referans olur aynı soruyu soracak kişilere.

  • bahceliyedi  (08.12.13 23:26:49)
öncelikle teşekkürler.
@tolgan'ın tarifi çok işe yaradı.
daha yakını olamaz sanırım.
giderken taksiyle gittim emek'ten ki aynı rotayı kullandı taksici de.
dönerken de yaya olarak aynı rotayı kulandım.
  • 9kuyruklukedi  (09.12.13 19:08:49 ~ 19:09:06)