Ziraat Bankası...

İlk olarak yazılmadan söyleyeyim, müşteri hizmetlerini defalarca aradım ama bir türlü temsilciye bağlanamadım hatlar boşalana kadar buraya soruyorum o yüzden.

Sorunuma gelince, bugün kredi kartıma ilk önce 80 lira, daha sonra 5 lira olmak üzere toplamda 85 lira yükledim ama hala 82 lira asgari ödemem var görünüyor ve internetten baktığımda, dönem içi hareketlerde bu işlemler görünmüyor. Acaba internete kayıtların girmesi mi uzun sürüyor yoksa bir problem mi var ? Paranın miktarını, yatırıldığını gördü bankamatik, onay da verdim ama hala aynı duruyor minimum ödeme, iş bankasında ödeme yapıldığında anında 0 tl oluyordu minimum ödeme hanesi. Nedir bu olay ?

haftasonu , provziyona almış olabilir pazartesiye kadar bekleyin ve müşteri hizmetlerine bağlanmak için kredi kartımı kaybettim gibi bir seçenek var basın karşınıza çıkana durumu anlatın daha kısa sürede bağlanırsınız.

  • colorwithnotexist  (07.12.13 20:20:01)
benim bildiğim yapılan ödeme anında limite yansır ama hesaba yansıması ilk iş gününü bulur. dolayısı ile internetten bakıyorsan limiti kontrol et derim.

  • terlikli cita  (08.12.13 01:52:40)