american horror story hakkında

merhabalar sayın romalı duyuruculular,

american horror story'i nasıl bilirsiniz?

bölümler farklı hikayelerden ve ya farklı oyunculardan oluşan başka hikayeler mi, bağlı mı?

eğer bağımsızsa/farklı hikayelerse, stephen king'li bir bölümü var mı?(ne bileyim dean r koontz?)

ya da hepsini kendileri mi yazıyor? o zaman en stephen king (ne bileyim dean r koontz?)kalitesinde bir bölüm?

(biraz gerilmeye ihtiyacımız var)

valla demir gibi adam olan ben, hiç gerilmem iğrenmem dediğim adam ben, altıma sıça sıça izledim bazı sahnelerde.. ipneler ani sahneleri seviyor. 1. bölümden başlayın gerilirsiniz zaten

  • GibsonRules  (07.12.13 17:06:22)
sezonlar bağımsız. on nomero dizi.

  • nereye bu gidis  (07.12.13 17:06:50)
american horror story'i cok iyi bilirim :)
bolumler degil de, sezonlarin konulari farkli. 1. sezon gizemli ev, 2. sezon deliler!!!, 3. sezon ise cadilar uzerine. kemik oyuncu kadrosunun yaninda, gidip gelen oyuncular da var.
gerilme ihtiyacinizi giderir. klasik korku filmi kliseleri yaninda, igrenc-itici-irkiltici sahneler de mevcuttur.
  • yetersiz veri  (07.12.13 18:10:48)
@yetersiz veri 1. sezon ilk 3 bölüm direkt olarak rosemary's baby'i hatırlattı (çok). deli konusu daha güzel olabilir. : )

  • qurant  (08.12.13 22:24:40)
Kesinlikle bir pişmanlık değildir bence. Jessica Lange sigara yaktığı anda bunu sen de anlayacaksın.

  • ateslizenci  (08.12.13 22:28:33)