saç boyamaya dair...

1- küt saçı maviye boyasam nasıl olur sizce? saç ensemi kapatıyor.
2- ankara'da bu işi becerebilecek kuaförü nereden bulabilirim?
3- kaça mal olur ortalama?
4- bu saçın bakımı cartı curtu, nasıl olur ne yapılır?
5- sıkılınca kendi rengime nasıl dönerim?
6- kumral saçı mavi yapmak için önce rengi açılıyor sanırım, saçımı çok yıpratır mı bu süreç?
7- saçın tamamını boyamak yerine aralara mavi atsam mesela, küt saçta nasıl durur bu sizce?
8- ne yapayım, çok heyecanlıyım?

Bence yapma. İki yıkamadan sonra akar yeşilimi sarımsı saçma sapan bir renk olur sürekli onu boyamaya uğraşırsın.

  • devils trill  (07.12.13 11:40:03)
devilin de dediği gibi iki yıkamadan sonra mutlaka rengi değişiyor.
ister kırmızıyapın ister yeşil ister mavi önce rengi açılmış sarımsı yeşilmsi bir renge dönüşüyor ufak ufak.

  • neferkitty  (07.12.13 12:00:25)
bence de yaptırma ama illa ki yaptırmalıyım modundaysan aralara, biraz önlere attır sadece.

  • neyleyim  (07.12.13 12:02:53)
mavi siyah saç diyorlar laciverte dönük ona boyat mavi nedir allasen.

  • ganyotçu  (07.12.13 12:29:49 ~ 12:30:00)
yap, içinde kalmasın. Bu yaşta yaptırmazsan gelecekte pişmanlık kalır hep. Ben seni destekliyorum...

  • bagimsiz elektron  (07.12.13 12:48:10)
yapma bence, odtü'ye git bir bak, mavimsi yeşilimsi pembemsi saçlı insanları gördükçe miden bulanır, sonra aklına bir soru takılır "ben de bunlardan biri olmak istiyor muyum" diye, saçını yıprattığına bile değmez bence.

  • iron nick  (07.12.13 13:27:17)
marka falan bilmiyorum ama sprey geçici boyalar var onunla biraz dene önce bence. saçın net bir siyahsa güzel olur aralarda ama kumral saçın arasına mavi olmayabilir bence. bence tabi:)

  • berrak sudaki kırmızı balık  (07.12.13 14:58:16)
ten rengini bilmiyorum tabi yüz tipini de ama ensesi açık önleri biraz daha uzun kahküllü küt saçını sarıya dönük bir kumrala boyatıp sağ ya da sol ön taraftaki tutamını o gün giyeceği renge uygun olarak kırmızı mor pembe yeşil ya da maviye sprey ile boyayarak kullanan bir arkadaşım var ve gerçekten yakıştırıyor kendine. eğer esmer kara kaşlı gözlü değilsen bunu mutlaka denemelisin

  • shotgunwoman  (07.12.13 19:48:15)