Kıyafet alırken marka ya bakıyomusunuz(tik garantili)

yoksa ustume hangısı guzel gelırse alırım dıyenlerden mısınız

Markadan çok yapıldığı maddeye ve kumaşın dikişlerine, yapısına falan bakıyorum. Onları sağlıyorsa marka çok da önemli değil.

  • aychovsky  (07.12.13 08:57:17)
güzel olanı alırım marka diye özellikle üstüne düşmem.

  • barky  (07.12.13 08:57:50)
benim sevdiğim tarzda üreten bazı markalar var. onları seviyorum, onlarda alışveriş yapıyorum arada, kalitesinden eminim, o yüzden çok didklemeden alıp çıkıyorum. onun dışında da gezerken hoşuma giden bişey oluyorsa kalitesini anlayabildiğim kadar kontrol edip alırım. yani aslında zevk ön planda tamamen.

  • loveinaflipbook  (07.12.13 09:00:28)
Araba yada elektronik eşya yada iş için kullanılacak dayanıklı bir ürün hariç markaya bakmam.

Dikim Tekniği kalitesi işçiliği dizaynı önemli eyvallah, ama sırf marka bilinirlindiğinden dolayı insan gibi sikmeyen firmalara paramı kaptırmak istemem. hepi topu kumaş lan, tekstil ürünü amk. ne kadar üstün olabilirsin ki?

Ezcümle, önce fiyat etiketine bakarım. sonra giyer denerim. ha o adam siken markalarında outletlerine yada indirimlerine denk geldiysem girip bakarım tabi ön yargılı olmam.
  • cokilgincvesesgetirecekbirnickarayanadam  (07.12.13 09:01:00)
Kesimi ve vücut yapısına uygunluğu önemli olduğu için, elbisede Adil Işık, Zara, Fabrika ve Park Bravo.

Diğer giysilerde hiç önemli değil.
  • istinyede bekle  (07.12.13 09:05:19)
Alisveris yapip tukandan cikarken kafami cevirip tabelaya bakarim -nereydi bura- diye

  • cecilia  (07.12.13 09:14:39 ~ 10:19:40)
bakıyorum.

  • sen git ben geliyorum  (07.12.13 09:29:58)
boynere gidiyorum tüm kazak tişört kot ne alackasam hepsini tek tek elliyorum buruşturuyorum dokunuşu hoşuma gitmişse fiyatına bakıp çok abartmamışlarsa alıyorum. bu yaz hiç markasına bakmama ma rağmen 2 tane colins almışım.

  • Sir Anthony Hopkins  (07.12.13 09:35:56)
Her zaman markaya bakarım

  • GibsonRules  (07.12.13 09:40:39)
kesinlikle

  • EXXE01  (07.12.13 10:23:14)
Asla ama kalite önemli, aradığım kalite ve tarzı sunan markalardan alışveriş yaparım.

  • rn  (07.12.13 10:55:36)
pazardan, özellikle çakma oldukları anlaşılan nike adidas v.s. ürünlerini alıp giymeyi çok seviyorum.

benimki bir nevi tepki.

evet ayriyetten fakirim de.
  • hulki bey  (07.12.13 12:11:45)