Bana esaslı bi pıçak lazım !

Hasmıma sallayınca dönmeyen cinsten olmalı...

İşten geç saatte çıkıyorum, gece gezmeye gidiyorum falan. Bi ara kelebek vardı öğrenme hevesiyle almıştım ama sıkıcı geldi.

Şöyle güzel bir çakı nereden bulurum? Beyazıt-Eminönü piyasasına dalmak istemiyorum çok yorucu.

Gittigidiyor'dan falan bi tane çakı mı sipariş etsem? (Çakı yazmışlar ama bildiğin bıçaklar var şekilli falan)

uzak degilsen, mercan-beyazit oralara git bence. gormeden, eline almadan bicak almak pek mantikli gelmiyor bana.

  • nekodunlangafana  (06.12.13 21:39:47)
www.victorinox.com

yalnızca bir çakı değil, hayatını kurtarır. d&r'da var 120 lira ama isviçre malı. istersen victorinox başlığını okuyabilirsin.

lock blade, yani kilitli mekanizma. geriye kapanmayan cinsten. ve tek elinle çakıyı açabiliyorsun.
  • thracian  (06.12.13 21:41:54 ~ 21:42:37)
  • aksi kanitlanmadikca cocuktur  (06.12.13 21:46:47)
gittigidiyor linkindenkinden ben de var ucu inanilmaz ince, hemen kirdim.
isvicre cakisi olarak- Hunter XT degil de spartan modeli vardi bende bunlar cok fonksiyonlu olduklarindan gercekten kullanisli ama amaca bicak ise tercih etmemek gerekir. bulabilirsen şam çeliği al.*ebay' den.

  • nekodunlangafana  (06.12.13 21:51:03)
  • kyha  (06.12.13 22:04:32)
www.youtube.com en güzeli :P

  • inugard  (06.12.13 22:34:24)
  • kyha  (06.12.13 22:54:46)
karambit al.

  • glamdr1ng  (07.12.13 13:37:13)