hangi filmi izleyeyim

elimdeki filmler bunlar indirme imkanım yok. bir tavsiye verin. teşekkürler

The Perks Of Being A Wallflower
Mary And Max
Sideways

Daha bakamadım kör oldum :/
  • dagog  (06.12.13 18:09:58)
resmi kçültmüş duyuru orijinal boyutlusu geliyor

  • hoot  (06.12.13 18:14:49)
birçoğu güzel filmler bence. en baştan başla ya da argo dan.

  • bay meraklı  (06.12.13 18:16:55)
  • hoot  (06.12.13 18:21:14)
Django iyidir..

  • sensor1um  (06.12.13 18:27:44)
django izle direkt.

  • bir ileti paylastim  (06.12.13 18:28:05)
life of pi
django
argo
incendies
in bruges
children of men
  • hayir bu koyden olsam nolcak  (06.12.13 18:29:48 ~ 18:31:18)
nerdeyse hepsi izlenir. romantik olsun dersen in the mood for love derim. ama yok açayım kafam rahat izleyeyim dersen django candır

in bruges te her türlü gider aslında. rastgele aç birini pişman olmazsın
  • patir  (06.12.13 18:33:22)
izlediğin herhangi bir film güzel çıkacaktır muhtemelen ama iki tane film yazayım ben de.

animasyon: mary and max 10/10
film: once upon a time in the west 10/10
  • ornithorhynchus anatinus  (06.12.13 18:45:47)
malzemeleri hazırladım başlıyorum, tavsiye ettikleriniz bazısını izlemiştim.

teşekkürler.
  • hoot  (06.12.13 18:56:25)
jodaie nader az simin
casablanca
bir zamanlar anadoluda
lincoln
the good the bad and the ugly
  • vizdilva  (06.12.13 19:03:48)
La science des rêves
the artist
Seven Psychopaths
mary and max
thank you for smoking
Guy Ritchie'den neler var?
  • late viper  (06.12.13 19:15:19)
zaten filmleri indirince seçiyorum, hangisini izlersen izle de... yormayacak film aradım. iki evetle in bruges izledim. dün gece layer cake izlemiştim, hikaye hoşuma gitmedi. in bruges layer cake ten beklediğimi fazlasıyla verdi.

inbruges diyen arkadaşlara bir kere daha teşekkürler.
  • hoot  (06.12.13 20:53:27)
kesilikle en önce this is england. Hatta dünya üzerindeki herkes bunu izlemeli.

Amelie'yi sevdiysen Jean-pierre jeunet'nin diğer filmlerini de izleyebilirsin.

Kubrick filmleri de güzeldir, özellikle barry lyndon ve 2001 a space odyssey. Hatta paths of glory de onundu sanırım.

Barton fink de hoş, ama coen biraderlerin filmlerini seviyorsan. Sembolizmin yoğun şekilde yer aldığı bir film ayrıca. Sürükleyici bir konusu yok gibi gelebilir sana.

Un prophete de övüldüğü kadar iyi değil bence. Yine de hapishane, suç vb ortamları seviyorsan izlemelisin.

Life of pi de overrated. Sonralara sakla bence, boş zamanında izle.

Film izlemeye başlayalı çok olmadı ben de. Dizilerimi azaltıp filmlere yöneldim. İzlediklerim ölçüsünde kendi yorumlarımı yazdım. İyi seyirler.
  • sizofren hayaller  (06.12.13 22:40:13)