Facebook'da bir kişiye özel gizlilik?

ben bi bok yedim ve yanlışlıkla babam facebook'umda arkadaşım oldu.. durumu düzeltmem lazım..

- şimdilik bazı zımbırtıları sildim ama olsun silmeden bazı şeylerimi babam görmesin istiyorum bu mümkün mü? böyle kişiye özel bi kısıtlama falan bir şekilde?

-babamı listemden çıkarmak konu dışı.. onun mümkünatı yok..

privacy'de except this person gibi bi özelliği var her şeyin.

  • kanuniye  (27.04.09 22:17:23)
"except this person" hedesi tam olarak ne işe yarar?

yani öyle bir şey istiyorum ki atıyorum notlarımı göremesin mesela..
  • p shadow  (27.04.09 22:27:45)
ayarlar - uygulama ayarları kısmında, özelleştiri seçerek babanın görmesini istemediğin alanları gizleyebilirsin.

  • readmymind  (27.04.09 22:39:36)
relationship status gizlenir gibi oluyor ama gizlenmiyor. haberiniz olsun üzülmeyin sonra :(

  • surtunme kuvveti  (27.04.09 22:43:03)
notladan emin değilim ama:
privicy - profile 'daki her şeyi edit custom settings diyip, ordan except derseniz, olur

yazdığım garip dilden dolayı özür dilerim
  • kanuniye  (27.04.09 22:47:40)
tamamdır halletmiş bulunmaktayım.. üye olduğum gruplar, notlarım vs göremiyor artık..
bir de gizlilik ayarları -> profil bölümünde o kişi sizi nasıl görüyor gibi bir hede de var.. ordan kontrol yapabiliyormuşsunuz.. belki başkasına lazım olursa diye not düşeyim..

  • p shadow  (27.04.09 23:36:09)
limited profile ayarlayip babani (ve baska sagini solunu gormesini istemedigin arkadaslarini) bu listeye koyarsan, hic bir sey gormezler. burada detayli anlatimi var: www.facebook.com

  • bunubenyazdim  (27.04.09 23:38:42)
hesabını kapa ve bir başka hesap aç.

  • yargin  (27.04.09 23:54:14)