odanın duvarı boş kaldı?

evet dostlar resimdeki gibi odanın tv koyduğum duvar kısmı boş kaldı yani çok kel gözüküyor gözüme.

sinema sistemi alacak bütçem yok şu anda. yanlara yada üst taraflara ne koysam sizce?

öncelikle odan çok çirkinmiş kanka. renk seçimi falan.

ikeada baya büyük boy posterler indirimde şuan.

siyah beyaz ve kendi istediğin bi görsel varsa da şöyle bi olay var.

forum.donanimhaber.com

bunu yapacam ben de
  • raskolnikov2  (05.12.13 18:20:27)
kocaman kanvas tablo.

  • bir ileti paylastim  (05.12.13 18:20:38)
Bir ikea expedit, icinde kitaplar filan.

  • fortisvita  (05.12.13 18:46:12)
oda yeterince dolu, göz yoruyor bırak boş kalsın. televizyonun üstüne kanvas tablo bence hiç hoş olmaz, illa da birşey yapıcam diyorsan gir tonlarından olabildiğince düz duvar kağıdı diyesim geliyor ama o da bence olmaz.
böyle bırak eminim ki zamanla orayı da doldurucak bişey bulursun.

cam raf yapabilirsin hem hafif durur hem çok faza göz yormaz, lakin üstünü fazla ıncık bıncık doldurma. aslında o duvara çok güzel kütüphane olurmuş boydan boya.

evet ben de farkındayım birşeyi beğenemedim,

güle güle otur.
  • nwnd  (05.12.13 18:49:02 ~ 18:49:49)