Bu Ürünü Nasıl Dduvara Monte Ederim?

www.hepsiburada.com

L şeklinde köşebentler var onun içinde gelir muhtemelen.
bauhous koştaşgibi yerlerde sürüsüne bereket var, ama duvarı delmek için matkapa ihtiyacınız var.
www.google.com.tr
  • basond  (05.12.13 16:31:00 ~ 16:32:14)
yorumlara baktım, ürünün kutusunda duvara monte için herhangi bir parça çıkmıyormuş, malzemeniz varsa ve yaparım diyorsanız siz yapın, ama en iyisi bir bilene bir ustaya yaptırmak daha iyidir.

  • MtKrt  (05.12.13 16:31:21)
malzemesi yazılmamş çok sağlam bir şey değilse duvarda durmaya bilir
ama L şeklinde delikli metaller var onlarda 10 15 tane hem duvara hem buna vidalanarak monte edilir, duvarın delik deşik olur tabi

  • allstar  (05.12.13 16:41:19)
Eğer henüz almadıysanız şahsi tavsiyem bu kitaplığı almamanız yönünde. Geçen sene arkadaşınkinin montesini yapmıştık ve kitap yerleştirmiştik. Hem yeterince sağlam değil hem de çok kitap koyunca labirent görüntüsünü kaybediyor. Sadece biblo filan koyacaksanız olur tabi.

  • kullanıcı adı  (05.12.13 16:58:10)
o ürünün aynısını bir evde gördüm. kendileri kurmaya kalkmışlardı çok zorlandıklarını söylüyorlardı ve o yere paralel tahtalar hiç öyle durmuyor yük bindikçe haberin olsun. resimde de uyanıklar bir şey koymamışlar farkettiysen.
bence de bi usta şart.

  • vaktiyle iyi biriydi  (05.12.13 17:08:38 ~ 17:09:37)