[]

1500 tl civarı notebook

temelde ihtiyaçlarım office programlarını, istatistiksel analiz programlarını kolay kullanabilmek, film dizi vs izleyebilmek, yoğun grafik şeysi gerektirmeyen oyunlar oynayabilmek ve uzuuun zaman kullanabilmek olduğu için 1500 tl civarı bir notebook arıyorum. çok ağır olmaması da önemli.
www.bimeks.com.tr

www.vatanbilgisayar.com

www.mediamarkt.com.tr

şu anki olasılıklarım bu yukarıdakiler ama çok birbiriyle aynı kategorilerde değiller. fazla da araştırma fırsatım olamadı. şunu tercih et dediğiniz öneriniz varsa sevinirim.

 
www.vatanbilgisayar.com

Hem işlemci hem de ekran kartı bakımından yukarıda ki 3 modelden de daha performanslı, kısaca F/P oranı daha yüksek. Windows hızı bakımından da kullanılan sshd'ler hdd'lere göre biraz daha hızlıdır. Eğer bütçeniz uygunsa bu modeli almanız daha iyi olur.
  • birfincankahvedahaisteyenadam  (05.12.13 10:33:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.