[]

Yemek termosu mu?

Selamlar,
Sabah 8.00'de pişirdiğim eti, işe götürüp akşam saat 18.00'de, sabahki sıcaklığında olamasa da, en azından ılık olarak yiyebilmeyi çok istiyorum.
Teknoloji bu kadar gelişti mi, ne kadar gelişti dostlar? Yardım edin lütfen. Teşekkür ederim.


 
çok ılık olur ama kaliteli bir yemek termosu bu imkanı sana verebilir.


  • ykyt  (04.12.13 17:54:55) 
Onu nereden bulabilirim? Internetten baktım o tip şeylere ancak, termosun için plastik gibi kaplardan oluşuyor. Sıcak bir yiyeceği de o plastikimsi kaplara koymaya çekiniyorum.


  • herşeyi soran adam  (04.12.13 17:57:24) 
esse'den almıştım ben çelik termos gibiydi içi ama küçük bir kap 45 tl idi.


  • sterenucleus  (04.12.13 17:58:43) 
yurtdısında tanıdıgınız varsa orda daha uygun oluyor. ben almanya' dan aldım. tek çeşit yemek koymalık. iyi oluyor. 1,5 kişi doyabiliyor. ( yani ben )


  • ykyt  (04.12.13 18:01:02) 
Esse'ye bi uğraşayagim artık ama orası da oldukça pahalı.

Yurtdışında tanıdık yok maalesef. Amazon'da var mıdır, varsa bile o da esse fiyatına gelir, belki geçer =)
  • herşeyi soran adam  (04.12.13 18:07:03) 
tapper al. ebayde var.


  • omer gibi  (04.12.13 18:13:40) 
bir müddet ben de almayı düşündüm. henüz hala araştırma aşamasındayım fakat iyi olduğunu düşündüğüm şey bu:

www.amazon.com
  • godsparticle  (04.12.13 18:44:34) 
(bkz: sefertası)


  • mr fusion  (04.12.13 19:13:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.